Jakich potencjalnych zagrożeń lepiej unikać będąc W CIĄŻY?

Czy podczas ciąży można używać telefonu komórkowego? A co z trzymaniem laptopa na kolanach? Czy jakiejś kobiecie w ciąży kiedykolwiek zaszkodził łyk kawy? Staramy się odpowiedzieć na te i na podobne pytania wielu oczekujących Mam.

ciąża i dziecko

Palenie papierosów, picie alkoholu, zażywanie narkotyków w ciąży - zabronione surowo i na tym portalu nigdy nie będziemy tego relatywizować. Co więcej, lekarze zalecają, że najlepiej jest, gdy kobieta odstawi wszystkie używki zanim jeszcze zajdzie w ciążę, aby dać dziecku jeszcze doskonalszy start w przyszłość, w momencie, kiedy ma to największe znaczenie.

Są jednak rzeczy, które ciężarnej nie wydają się aż tak jednoznaczne. Łyk kawy? Kanapka w fast-foodzie na M? Rozmawianie przez telefon komórkowy - co w tym złego? I dlaczego powinna tak bardzo uważać na dobór kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała?

Żadna z nas nie jest w stanie świadomie skrzywdzić własnego dziecka, jednak niekiedy popełniamy błędy, wynikające wyłącznie z naszej nieświadomości.

Czego zatem powinnaś unikać, by niepotrzebnie nie narażać zdrowia swojego dziecka?

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama
2014-12-01 13:52:14

re: Jakich potencjalnych zagrożeń lepiej unikać będąc W CIĄŻY?

Kofeina nie uzależnia! Poparte to zostało badaniami. Na pewno nie jest wskazana maleństwu, ale nie piszcie herezji, że jest to narkotyk!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-11-29 22:07:28

re: Jakich potencjalnych zagrożeń lepiej unikać będąc W CIĄŻY?

Bez przesady nie popadajmy w paranoję bo okaże się zaraz, że w ciąży nie wolno nic

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz