MAMA zilustrowała swoje codziennie, ciążowe problemy. Zobacz przezabawny komiks!

Okres ciąży, a szczególnie jej końcowy etap, to czas pełen wyzwań. Od depilacji bikini po próbę zawiązania butów. Znacie to?

Line Severinsen

Pewna mama pochodząca z Bergen w Norwegii postanowiła, korzystając ze swojego niewątpliwego talentu, zilustrować w przezabawny sposób to, jak naprawdę wygląda ciąża z perspektywy... ciężarnej.

Line Severinsen (norweska ilustratorka i animatorka kultury) zaczęła rysować swój komiks, gdy była w ciąży z pierwszym dzieckiem w 2012 roku, a ukończyła go podczas drugiej ciąży (maluch przyszedł na świat w maju tego roku).

W pełnych dowcipu rysunkach Line znajdziemy całościową diagnozę stanu, jakim jest ciąża, okraszoną ogromną dawką jej poczucia humoru. No bo czymże innym jest ciąża, szczególnie jej końcówka, jak nie okresem, w którym uczucie, że za chwilę Twój brzuch eksploduje, dominuje każdą minutę życia (plus miłe, ale dotkliwe kopniaki), a klapki to Twoje ulubione obuwie. Do tego ciągłe myśli o porodzie, a na dodatek - lęki partnera. Bo jakby wszystkiego było mało, nie tylko my, kobiety, mamy w ciąży huśtawkę emocjonalną. Wiele z nas potwierdzi, że faceci wtedy też nie zawsze zachowują się zupełnie normalnie. Lekarstwo ta to szaleństwo? Dużo śmiechu!

Zapewnia nam to Line Severinsen. Obejrzyjcie jej komiks NA NASTĘPNYCH STRONACH.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis..k.
2015-11-13 17:16:31

re: MAMA zilustrowała swoje codziennie, ciążowe problemy. Zobacz przezabawny komiks!

bardzo fajne i życiowe te obrazki, mozna się pośmiać. jednak nie udało mi się obejrzeć do końca. reklamy są straszne, kazda strona strasznie dlugo się otwiera. minęło juz poł godz od otworzenia 1 obrazka a ja jestem dopiero na 18tym. jakiś koszmar. naprawdę nie można było tego umieścić jedno pod drugim? eh..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz