Długie karmienie piersią - nie ma limitu? Zdjęcia i historie matek

Natalie McCain swoimi zdjęciami udowadnia: Nie ma limitu czasu, jeśli chodzi o karmienie piersią.

Natalie McCain

Natalie mówi o sobie: "Oboje swoich dzieci karmiłam piersią bardzo długo, ale czułam ogromną presję, aby przestać to robić, ze względu na to, jak postrzega to społeczeństwo".

Natalie ma nadzieję swoimi fotografiami z tej serii pokazać, że matka, która karmi piersią dziecko dłużej niż rok, nie jest matką, która "ciągle karmi", ale matką, która "karmi po prostu". Karmienie piersią, obok istotnych korzyści, jak wzmocnienie odporności dziecka czy zmniejszenie u matki ryzyka zachorowania na raka piersi, jest po prostu podawaniem dziecku pokarmu. Jeśli naturalny pokarm matki przez rok dawał korzyści, to dlaczego nagle, w jakiś nadprzyrodzony sposób, ma przestać być korzystny i stracić swoje właściwości? Żadna matka nie musi się wstydzić ani krygować, że karmi piersią dwu-, trzy- czy nawet czteroletnie dziecko. Nie ma w tym nic złego!

"Mam nadzieję, że moje fotografie, wraz z krótkimi do nich komentarzami mam pokażą, że długie karmienie piersią jest tym, czy w rzeczywistości jest: Kontynuacją tego, co naturalne i piękne." - dodaje Natalie.

Natalie McCain swoim projektem rzuca jasne światło na bardzo kontrowersyjny wśród mam temat długiego karmienia piersią. Pokazujemy Wam część jej prac wraz z komentarzami bohaterek zdjęć na następnych stronach. Zobaczcie koniecznie! >>>

 

Komentarze (9)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-01-27 23:03:17

Każda z nas robi jak uważa. Co to znaczy, że karmi za długo??? Każdy sposób by dbać i swoje dziecko jest dobry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-27 23:02:39

Każda z nas robi jak uważa. Co to znaczy, że karmi za długo??? Każdy sposób by dbać i swoje dziecko jest dobry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
2017-01-27 16:11:28

Matka ,która tak długo karmi ma chyba coś z głową.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Moni
2017-01-26 22:04:07

Ja swoja pierwsza corke karmilam 20.5miesiaca nic nie widzialam w tym zlego karmila bym ja do 3lat pewnie gdybym nie zaszla w druga ciaze.Glaskala ja prztulalam ja trzymala sobie piers jak butelke ale nie karmila bym jej dluzej niz 3lata.Teraz gdy ma 3lata to juz nie wyglada tak slodko nie potrafi juz ssac chociaz podchodzi i probuje.Wiem ze potrzebuje mojej bliskosci i zazdrosci mniejszemu dziecku,ale ja sie czuje nie konfortowo tracą to mi o zboczenie i zlosci jak probuje wymucic to mimo ze j ... ej tlumacze..Jednak to jest nie samczne zreszta wiecznie dzidziusiami nie beda pozwolmy im troszke dorosnac i tak maja z nami nie widzialna pepownine poki nie ułoża sobie zycia i nie wyjda z domu.:) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Zniesmaczona
2017-01-26 21:03:48

To jest chore! Rozumiem karmienie piersia do roku, ale pozniej to juz patologia i zboczenie! Dziecko idzie do przedszkola a matka bedzie go cyckiem karmic? Przeciez to zahacza o pedofilie! KOBIETO jak lubisz ze ktos ci cycki mietoli to sobie znajdz faceta/kobiete co tam wolisz, a nie wykorzystuj dziecka pod pretekstem karmienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-27 00:05:11

Widać ze cie matka nie tuli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Zniesmaczona chora
2017-01-27 13:11:25

Ty chyba nie znasz znaczenia słowa pedofilia , podejrzewam że jesteś starą panną i daj Boże niech tak zostanie bo na matkę na pewno się nie nadajesz ,za taki wpis powinni palić na stosie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ppp
2017-01-27 17:10:21

Popieram!! Ile można karmić??... pot dzieci chodzą do przedszkola i opowiadają co się w formularzu dzieje, że mamusia karmi cycuszkiem.. chore.. dzięki i wynoszą z domu wszystko nawet. W wieku 3 lat..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-12-14 15:34:44

re: Długie karmienie piersią - nie ma limitu? [ZDJĘCIA I HISTORIE MATEK]

18 letniego konia też ma zamiar karmić piersią?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz