Długie karmienie piersią - nie ma limitu? [ZDJĘCIA I HISTORIE MATEK]

Natalie McCain swoimi zdjęciami udowadnia: Nie ma limitu czasu, jeśli chodzi o karmienie piersią.

Natalie McCain

Natalie mówi o sobie: "Oboje swoich dzieci karmiłam piersią bardzo długo, ale czułam ogromną presję, aby przestać to robić, ze względu na to, jak postrzega to społeczeństwo".

Natalie ma nadzieję swoimi fotografiami z tej serii pokazać, że matka, która karmi piersią dziecko dłużej niż rok, nie jest matką, która "ciągle karmi", ale matką, która "karmi po prostu". Karmienie piersią, obok istotnych korzyści, jak wzmocnienie odporności dziecka czy zmniejszenie u matki ryzyka zachorowania na raka piersi, jest po prostu podawaniem dziecku pokarmu. Jeśli naturalny pokarm matki przez rok dawał korzyści, to dlaczego nagle, w jakiś nadprzyrodzony sposób, ma przestać być korzystny i stracić swoje właściwości? Żadna matka nie musi się wstydzić ani krygować, że karmi piersią dwu-, trzy- czy nawet czteroletnie dziecko. Nie ma w tym nic złego!

"Mam nadzieję, że moje fotografie, wraz z krótkimi do nich komentarzami mam pokażą, że długie karmienie piersią jest tym, czy w rzeczywistości jest: Kontynuacją tego, co naturalne i piękne." - dodaje Natalie.

Natalie McCain swoim projektem rzuca jasne światło na bardzo kontrowersyjny wśród mam temat długiego karmienia piersią. Pokazujemy Wam część jej prac wraz z komentarzami bohaterek zdjęć na następnych stronach. Zobaczcie koniecznie! >>>

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-12-14 15:34:44

re: Długie karmienie piersią - nie ma limitu? [ZDJĘCIA I HISTORIE MATEK]

18 letniego konia też ma zamiar karmić piersią?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz