Na chwilę przed pierwszym krzykiem [ZDJĘCIA 18+]

Nieprawdopodobna galeria nezwykle surowych, dosłownych zdjęć, pokazująca, jak zaczyna rodzić się dziecko.

poród

Poród to swoisty rytuał przejścia. Przemiana kobiety w matkę. Towarzyszą jej niesamowite emocje i uczucia. Jednym z nich jest ból.

Boli za każdym razem. Choć każdy poród jest inny więc i ból porodowy każda kobieta może odczuwać inaczej. Znacząca część kobiet doskonale umie sobie poradzić ze swoimi odczuciami. Twierdzą, że ból działa na nie mobilizująco i motywuje do działania. Dla innych - ból porodowy może być trudny, paraliżujący, czasem wręcz nie do zniesienia.

Jak wygląda poród? Zobacz też film >>>

Mimo bólu dzieje się magia. Bo rodzi się życie. Poród to czas niezwykłych, bo pierwszych spotkań. Tu mamy, w asyście bliskich sobie osób, po raz pierwszy witają się ze swoimi dziećmi. Są łzy szczęścia. Słychać pierwszy krzyk. Ten szczęśliwy finał jest okupiony często ciężką, niewyobrażalną wręcz pracą rodzących kobiet.

Zobacz, jak wyglądają ostatnie chwile przed tym spotkaniem? Jak wygląda moment, gdy maluszek zaczyna się rodzić >>>

Komentarze (7)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gość
2017-03-11 01:38:16

Co to za cenzura się wkradła od 18 lat? Przecież tak wygląda naturalne wyjście człowieka na świat. Przecież wszyscy oglądaliśmy programy cejrowskiego i tam genitalia mężczyzn nie cenzurował.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
n.
2017-03-08 17:07:19

Obrzydlistwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
wtf?!
2017-03-07 21:05:28

Jeśli dla kogoś dziecko jest jak "gówno" to chyba ma nieźle w swojej głowie nasrane;P jak można porównywać poród do robienia kupy? raczej bym porównała do operacji - nie zawsze ładnie to wygląda (krew, pot, wydzieliny), ale jest to ciekawe, fascynujące i zakończone niesamowitym cudem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-02-26 21:35:40

ludzie czuje się zniesmaczona patrząc na takie zdjęcia,rozumiem poród coś normalnego ale żeby robić zdjęcia i pokazywać w internecie. Według mnie to przesada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
makota
2017-02-20 07:12:10

Co z tego, że to jest naturalne? Wypróżnienie też jest naturalne, a jakoś nikt nie epatuje zbliżeniami na odbyt w kiblu. Rozumiem, że dla matki ta chwila może być ważna, ale po co pokazywać to publicznie w sieci? Dla wszystkich z wyjątkiem rodzącej to jest obrzydliwe, jak sranie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ilona
2017-02-22 08:58:28

dokładnie, ja jestem szczęsliwą matką ale poród wspominam okropnie. Dla mnie to trauma do końca życia. I obrzydliwe nie no szkoda słów. Ładnie wygląda wszystko jak już dziecko jest na matce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
szczęśliwa mama
2017-02-18 23:21:25

To jest naturalna sprawa i cudowna chwila kiedy wydajemy na świat nasze serce nasze dziecko. ja w tym nie widze nic obrzydliwego to jest cud pomimo bólu i wysiłku dajemy na świat nowe życie to są piękne chwilę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz