Gdzie jechać z dzieckiem na weekend? Propozycje nie tylko na majówkę [ZDJĘCIA]

Zobacz, gdzie możecie się wybrać całą rodziną i świetnie się bawić!

Energylandia

Robi się coraz cieplej i warto ruszyć się z domu. Zachęcamy do podróżowania z dziećmi i planowania ciekawych rodzinnych weekendów, nie tylko podczas majówki. Krótki wypad z dzieckiem wcale nie musi od razu oznaczać nieudanego wyjazdu i zabiegania o to, by dziecko było zadowolone. Wspólne wyjazdy to szansa na wspaniałe wspomnienia zarówno dla maluchów, jak i dla rodziców. Jednak wspólną podróż należy zaplanować i przemyśleć. Gdzie pojechać z dziećmi, aby było ciekawie? Prezentujemy kilka propozycji, które przypadną do gustu zarówno małym jak i dużym.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-03-24 12:49:49

Z trochę większymi dziećmi można jechać do parków rozrywki (niekoniecznie tylko tych polskich). My na majówkę już zamówiliśmy bilety do Heide Parku na dwa dni. Będziemy nocować w ich hotelu, bo była fajna oferta na stronie Parkmanii - wejściówki w cenie noclegu. Później trochę pozwiedzamy Hamburg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pati
2016-09-13 12:23:21

re: Gdzie jechać z dzieckiem na weekend? Propozycje nie tylko na majówkę [ZDJĘCIA]

A moje dziecko bardzo lubi spacery po plaży, dlatego tym razem wybieramy Szczecin. Wiadomo, pogoda jest na razie piękna, ale to może wszystko się zmienić. Jedziemy pod koniec września i trafiliśmy na fajną ofertę w hotelu Dana jest pakiet rodzinny i zniżka 40% na dzieci, weięc fajnie skorzystać i zobaczyc to piękne miasto. Bardzo lubię Szczecin, a dawno nie byłam ,więc uznaliśmy z mężem, że warto :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz