Skandal w sieci: Nowa grupa na Facebooku, w której obraża się matki. Tego na pewno nie spodziewały się, dołączając do niej...

Grupa dla rodzin korzystających z programu 500+ miała być źródłem informacji, a okazała się platformą do obrażania matek.

hejt w internecie

Niestety, nadal nie każdy wie, że w sieci nie można być bezpiecznym. Mamy umieszczają w sieci zdjęcia swoich dzieci, a inni to bezczelnie wykorzystują. Wojny internetowe, hejting, wzajemne obrażanie się.

W sieci wszelkiego rodzaju portali parentingowych, forów i blogów o tejże tematyce jest całe mnóstwo. Mają służyć czerpaniu przez nas informacji, szukaniu inspiracji czy odpowiedzi na nurtujące nas, niekiedy wstydliwe pytania. Często jednak stają się miejscami, gdzie byle temat powoduje szereg kłótni, wzajemnych nieuzasadnionych pretensji, a nierzadko wyzwiska i obrażanie współrozmówczyń.

Wiele osób niestety w sieci czuje się bezkarych i robi, co che...

Komentarze (9)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ewelina
2017-02-15 00:35:12

Hejt wobec matek na facebooku

Hejtujący tam młode mamy ludzie to niedorajdy życiowe nie mające własnych pasji, stąd interesują się życiem innych. Współczuję im. Zresztą widać po zdjęciach i ich stronach na fb, że są prymitywni, śmieszni, prości, wulgarni, brzydcy. Założyli grupę wzajemnej adoracji debilizmu, i tak sobie w niej żyją. Idioci. Powinni się leczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ogór
2017-02-14 22:18:26

nie bardzo rozumiem jak można szukać porady na forach internetowych w, jak to ujęła autorka tekstu "wstydliwych sprawach"?! od spraw każdego rodzaju dotyczących zdrowia i rozwoju dziecka jest LEKARZ a nie Gabi czy Dżesika, które to publicznie analizują zabarwienie kału w pieluszce i biadolą "o matko matko co to może być?". Zdaje się, że postęp technologiczny z niektórych ludzi zrobił niedołężne istoty do kwadratu które to w ten sam niedołężny sposób będą wychowywały ... i kształtowały psychikę swego potomstwa. Mocno współczuję. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Liva
2017-02-15 09:13:55

Na większości grup sa specjalisci . Z AKTUALNĄ wiedzą a nie jak lekarze stare konowaly. Daruj sobie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
....
2017-02-15 13:34:31

obie sobie darujcie, każdy normalny rodzic wie kiedy ma się zglosic do lekarza z dzieckiem i nie widze nic zlego w tym ze mamy korzystają z porad innych mam jeżeli dziecku nic poważnego się nie dzieje, no ale lepiej z kazda pierdola typu dziecko krzywo się usmiechnelo trzeba od razu leciec do lekarza i panike siac!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Victoria
2017-02-14 20:18:32

Osoby, które obrażają matki to ludzie inteligentni, których bawi rynsztokowy język matek, prowokują je do zaprezentowania swej patologicznej i niekobiecej, wręcz prymitywnej natury bo mądrych ludzi po prostu bawi fakt, że matka wychowująca na codzień dziecko potrafi sięgnąć intelektualnego dna. Dalej dajcie sie prowokować. Język niektórych matek komentujących tam tylko potwierdza, że same są sobie winne, tych mądrych matek tam nie ma, tylko ćwierćinteligentki się tam udzi ... elają Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olek
2017-02-15 18:00:53

Nie nazwałabym osób udzielających się na takich forach inteligentnymi,choć oczywiście nie mnie to oceniać bo nie znam ich osobiście.Może być tak że ich agresywna postawa w stosunku do matek i małych dzieci,to wynik jakiejś traumy z okresu dzieciństwa,molestowanie,brak akceptacji towarzystwa,rodzice alkoholicy...itd. Większość z nich nie jest specjalnie groźnych,bo grupę tą stanowią gimnazjaliści,licealiści i ludzie tylko pozornie wykształceni.Niepokojący za to są ci przedstawiciele forum hejterów ,którzy otwarcie deklarują skłonności pedofilskie.Tym bardziej nie rozumiem kobiet i dziewczyn udzielających się pod postami,wydaje mi się że żadna zdrowa kobieta nie chce mieć nic wspólnego z bandą mizoginów.Co się tyczy wulgarnego języka używanego przez niektóre matki,to pamiętajcie że nawet Mickiewicz czy Tuwim ,nie mówiąc już o Hemingway'u,lubili od czasu do czasu rzucić sobie siarczystą ku**ą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magda
2017-02-15 19:16:57

Inteligentna osoba raczej nie szydzi z innych a zwłaszcza z dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Obrazana
2017-02-14 19:58:47

Hejt na grupie wiedzie p. Tabin, p. Slupinski admin w jednym z postow pokazuje jak odróżnić marte dziecko od zywego, wrzuca posta z trumienkami i bawi go ze na haslo smyk dostaniecie zniżkę. Jest jeszcze udzielająca sie na grupie Marta Światkowska członkini grupy chrześcijańskiej, ktora chciala sobie zrobić " palco**ke " do zdjecia martwego noworodka ale jej sie odwidziało .Dzis dodała posta z martwym dzieckiem w trumnie z okazji walentynek. Grupa bie tylko wykrada zdjecia dzieci ... z profili ale tez jest wyjatkowo wulgarna.. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Yhbma
2017-02-15 00:55:00

Czy sprawa nie został lozona na policję?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz