Kontrowersje wokół karmienia piersią - REPORTAŻ

Dlaczego poruszanie tematu karmienia piersią wśród mam prawie zawsze jest wkładaniem kija w mrowisko?

karmienie

Nie ma chyba bardziej polaryzującego środowisko matek tematu, jak temat karmienia piersią. Karmić czy nie karmić? Długo czy krótko? Kiedy odstawić od piersi i w jaki sposób? To w końcu mleko matki jest najlepsze czy nie? Karmić publicznie czy chować się w łazience? Wielu mamom wydaje się, że znają jedyne i słuszne odpowiedzi na te pytania.

Zapytałyśmy kilka Mam, które karmią lub karmiły swoje dzieci o to, jak postrzegają karmienie piersią, na czym oparł się ich sukces/porażka w tym zakresie i jakie emocje towarzyszą im, kiedy o tym mówią.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

thessi
2014-06-18 22:34:38

re: Kontrowersje wokół karmienia piersią - REPORTAŻ

Wszystkie te opowieści jasno pokazują ze owe kobiety nie dorosly do bycia matkami. Imyte gady, ugotowane obiad, sex męża ważniejsze niż dziecko. To chyba jakaś kpina macierzyństwa. Baby blues??? Trzeba było myśleć zanim dziecko na świecie się pojawiło. Mam dwoje dzieci z różnica wieku 12lat nie przeszkodziło mi to w pracy zawodowej. Starszego karmilam 15-secie miesięcy - sam się odstawić, drugiego karcie dalej- 16-scie misie y. Pracuje, gotuje i chłopi też daje. Wszystko si ... ę da ogarnąć a nie na łatwiznę flaszka. Avtlumaczenia to gadka nieudacznikow. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz