Ubranka po dzieciach – oddawać czy sprzedawać?

Zalegają na strychach i w szafach. Zajmują ogromne siaty i pudła. Mowa o ubrankach, którym towarzyszą zabawki, książeczki, a także ubrania ciążowe. Co z tym zrobić, zanim to wszystko osiągnie krytyczny moment? Sprzedać czy oddać?

dziecko

Sprzedaż ubranek

Ubranek mamy naprawdę wiele. Niektóre założyłyśmy naszemu dziecku tylko raz, z innych szybko wyrosło, a niektórych nie założyłyśmy mu wcale - jest nowe, z metką - nie zdążyłyśmy. Zdarzają się ubraniowe nietrafione prezenty, które po prostu zagracają szafę. Wiele ciuszków dziecko zniszczyło, pojawiają się na nich plamy, ale wiele to prawie nówki. Niejedna mama zastanawia się, co z nimi robić. Opinie wśród rodziców są naprawdę podzielone. Pewne osoby uważają, że po co oddawać za darmo (nigdy nie widomo, do kogo to trafi), skoro można sprzedać i trochę na tym zarobić? Każdy grosz do budżetu rodzinnego przecież się przyda. Inni natomiast uważają, że jako rodzice, powinniśmy się wzajemnie wspierać i oddawać ubranka za darmo. Może przyjąć je ktoś z rodziny, znajoma lub koleżanka z pracy, można zanieść do potrzebujących.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Magda
2015-09-11 13:27:41

re: Ubranka po dzieciach – oddawać czy sprzedawać?

To sprawa indywidualna ale myslę że jeśli ktoś ma fajne niezniszczone ciuszki to może je sprzedać i posłuża jeszcze komuś. Wychodzę z takiego założenia i najczęściej sprzedaję na Nambi portalu dziecięcym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz