POMYSŁY NA ZABAWY Bądź dobrym animatorem wolnego czasu Twojego dziecka

Lato to dobry moment na przypomnienie sobie naszych ulubionych zabaw z dzieciństwa. Może dziś pobawicie się wspólnie w którąś z nich?

na dworze

Częstym problemem w okresie letnich wakacji jest aktywizacja naszych najmłodszych pociech. Droga na skróty, jaką jest posadzenie dziecka przed telewizorem lub komputerem, tudzież puszczenie w samopas na plac zabaw czy podwórko, choć może się wydawać kusząca, nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Nie musicie jednak szukać długo, żeby znaleźć dobrą i tanią metodę spędzania czasu z dziećmi w atrakcyjny sposób. Możecie np. sięgnąć po zabawy, w jakie bawiłyście się Wy, gdy byłyście małe.

Dalej przedstawiamy nasze propozycje na zabawy z dziećmi, zarówno w domu jak i na dworze, w różnych przedziałach wiekowych.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

KamilNaKaweNet
2014-07-25 00:13:27

re: POMYSŁY NA ZABAWY Bądź dobrym animatorem wolnego czasu Twojego dziecka

Rodzice powinni być w tej kwestii kreatywni :) Jeżeli chcecie przedyskutować ten temat z mamami z okolicy podczas wspólnego spaceru z pociechami umówcie się na spotkanie poprzez http://na-kawe.net/grupy/?s=klub+mam&gct=&gc=&gl=&groups_search_submit=Szukaj :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Klaudia na-kawe.net
2014-07-23 15:32:42

re: POMYSŁY NA ZABAWY Bądź dobrym animatorem wolnego czasu Twojego dziecka

Ciekawe propozycje, najwazniejsze jest zadbać, żeby zabawa była dla dziecka przyjemna, ale dla mam nie obciążająca. Wszystkie mamusie zapraszam do rozmów i spotykania się tu - http://www.papilot.pl/wnetrza/8022/Jak-urzadzic-pokoj-niemowlaka.html#comment2595162 :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz