NATURALNE LEKI dla MALUCHÓW

Odkryj naturalne środki lecznicze dla dzieci. Nie musisz zawsze biec do apteki, gdy Twój brzdąc zakaszle lub zaboli go brzuszek.

dziewczynka

Dla wielu współczesnych matek medycyna naturalna jest o wiele bardziej atrakcyjną formą radzenia sobie z dolegliwościami dzieci niż tradycyjna farmacja.

Oczywiście należy zawsze skontaktować się z pediatrą, jeśli dziecko ma problemy zdrowotne, które mogą wymagać konwencjonalnej opieki medycznej.

Jednak trend, by ograniczać dziecku podawanie leków chemicznych na każdą, nawet najdrobniejszą dolegliwość, uważamy za bardzo właściwy.

Dalej znajdziesz osiem cudownych „leków z Bożej apteki”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Wki
2016-05-07 16:51:05

re: NATURALNE LEKI dla MALUCHÓW

Ja dziecku podaje tylko ziołowe leki. Na kaszel świetnie sprawdza się Dicotuss Baby z prawoślazem i miodem. Podaje na każdy rodzaj kaszlu i nie mam zastrzeżeń.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kamilala
2014-03-18 21:57:37

re: NATURALNE LEKI dla dzieci - na kolkę, ból gardła, refluks i inne

No własnie ważne, żeby wiedzieć gdzie granica. Np z kolką masowaliśmy i używaliśmy misia termoforka żelowego (mr b), naturalne i bezpieczne i zadziałało. Wspieraliśmy się potem jednak kropelkami przez jakiś czas aż sie nie uspokoiło ale na uspokajanie i usypianie masaże i termoforka dalej stosujemy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ewelina
2013-05-28 23:52:07

re: NATURALNE LEKI dla dzieci - na kolkę, ból gardła, refluks i inne

oczywiście naturalne środki są fajną alternatywa natomiast w niektórych sprawach ufam tylko sprawdzonym metodom, np podczas biegunki zeby dziecko mi sie nie odwodniło podaję mu zawsze orsalit skutecznie uzupełnia poziom elektrolitów i glukozy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz