Co zrobić by seks był fantastyczny? To prostsze niż mogłoby się wydawać!

Do ciekawego wniosku doszła Nicole Prause, badająca seksualne zachowania ludzi.

seks

"Sprawy łóżkowe" są coraz bardziej tematem, o którym che się rozmawiać i nie stanowi on tabu. Od lat poradniki zasypują poradami jak być świetnym kochankiem i co zrobi, by zadowolić swoich partnerów. Tymczasem w świetle swoich badań doktor Nicole Prause stwierdziła, że nie ma czegoś takiego jak "dobry kochanek". Prause na co dzień pracuje w laboratorium "Seksualnej Psychofilozofii i Afektywnej Neuronauki" Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, gdzie bada seksualne zachowania ludzi.

Według badaczki doświadczenia łóżkowe mogą zależeć od bardzo wielu czynników, a odnalezienie partnera, który lubi dokładnie to samo, może graniczyć z cudem. Jak można przeczytać w "New York Magazine" w dodatku "Science of Us": "Wszystko zależy od partnera. Na przykład, jeżeli jesteśmy kimś, kto uwielbia, gdy się na niego wypróżnia, a my tego nie akceptujemy, on nigdy nie będzie dobrym partnerem dla nas. Takie zachowanie po prostu jest w naszym repertuarze".

Co zrobić by seks był bardzo przyjemny mimo przeróżnych zachcianek drugiej połówki? Jak twierdzi Prause to nie takie trudne jak mógłby się wydawać. Rada jest tylko jedna >>>

 

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-01-22 16:21:02

Ok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
łoo Jezu..
2017-01-09 17:21:44

Odkryła Amerykę..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Darianna
2017-01-09 15:45:03

Duszenie liną haha hehehe czemu pani ududila męża ? Bo on to lubial hehe ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-16 20:34:25

lubiał...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz