11 wrz 2014

ABSURDALIA

mama i córka

Dzisiejszy tekst powstał na kanwie przemyśleń po ostatniej wizycie w supermarkecie, gdy stałam przed półką z artykułami dla dzieci i zastanawiałam się, który rodzaj i smak kaszki wybrać tym razem…

Bo wybór jest, i to niemały. Jeśli chodzi o smaki, to do wyboru do koloru: malinowa, truskawkowa, bananowa, wieloowocowa, morelowa, a nawet kakaowa w wersji z mlekiem lub bez, na bazie ryżu, kukurydzy, owsa, wielu zbóż… ufff… Deserków, zupek, soczków, herbatek jest bez liku, trudno się czasem zdecydować, co wybrać. Mamy do wyboru mnóstwo pampersów - wykonanych z różnych materiałów, jedne na rzep, inne wciągane, w wielu wariantach cenowych.

Inne w tej kategorii:

Komentarze (6)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-09-11 14:08:10

re: ABSURDALIA

Rozumiem, że chcesz zarabiać na reklamach, ale dzielenie 300 wyrazowego tekściku na 3 strony to gruba przesada :) PS. Nigdy nie było w Polsce takiego produktu jak "Bobo Fruit"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Małgosia M.
2014-09-11 21:07:57

Bobo Fruit czy Bobo Frut - co za różnica! Przecież nie o analizę nazw artykułów dla dzieci tu chodzi. Wstała Pani lewą nogą? Mąż nie dopieścił? Przepraszam, może nie powinnam tak pisać:) Radzę, by tak wybitna lingistka Jak Pani po prostu nie zaglądała tu i nie czytała tego fajnego, pisanego "od serca" bloga, Jest on raczej dla kobiet wrażliwych, ciekawych doświadczeń macierzyńskich i tacierzyńskich innych. Na pewno nie dla czepialskich i szukających możliwości wyżycia się na kimś "Anonimów". A jeśli zazdrość zżera o czyją kasę, to proszę zakasać rękawki i... do pracy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Fanka SuperMam Agnieszka M.
2014-09-12 10:56:15

Anonim - jak Ci się nie podoba to spadaj i nie czytaj. To prywatny portal, pisze się tu, co się chce, nie musisz tu w ogóle zaglądać. Wolność w internecie - wejdź na inną stronę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-09-12 11:34:36

Ojtam, ojtam, nie gniewajcie się :) Razi mnie takie niedbalstwo językowe. Nie ma prywatnych portali. Skoro coś publikujesz, musisz się liczyć , że ktoś czyta i wyraża swoją opinię. I tyle. Nic osobistego. Generalnie artykuł dobry, ale życzę jeszcze lepszych ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wiktoria
2014-09-12 16:41:01

Do czepialskiego Anonima: Razi Cię niedbalstwo językowe??? To dlaczego piszesz "ojtam"? Co za parszywa nowomowa! Poprawnie tylko "oj, tam".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
coola
2014-09-11 13:49:13

re: ABSURDALIA

Absolutnie się zgadzam z artykułem. Dlatego też denerwuje mnie jak młodzi ludzie mówią, że żyjemy w "trudnych czasach". Jeszcze z 60 lat temu na wsiach ludzie prali w rzekach i nie narzekali na ciężkie życie. Teraz mamy wszystkiego po czubek nosa i jeszcze jest źle ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz