27 lis 2014

Jechać razem?

chłopczyk

Na początku grudnia wybieram się w podróż służbową – trzydniowa konferencja branżowa, na którą co roku jeździ firma, w której pracuję . Ja też muszę tam być. Już od dłuższego czasu drżę na samą myśl o tym wyjeździe. Dlaczego? Niby z jednej strony się cieszę. Spotkanie jest we Wrocławiu, a byłam tam tylko raz i nie zdążyłam nawet zobaczyć Rynku. Konferencja jest ciekawa. Poza tym spotkam długo niewidzianych znajomych… A z drugiej strony on – mój kochany Synek. Nie rozstawałam się z nim jeszcze na tak długi czas. I prawdę mówiąc nie mam wcale ochoty. Mój Mąż z kolei z przerażeniem powtarza, że Leoś nie zaśnie beze mnie wieczorem. Jego narzekanie sprawiło, że od kilku dni chodzę z wizją odbierania przez pół nocy telefonów, „on nie śpi, płacze, co mam zrobić?”. Chwilami myślę – bez przesady, będzie w tym czasie w domu z Tatą, więc powinien być zadowolony. Nie będę ciągnąć go przecież ze sobą przez pół Polski. Obecność Taty jest dla niego równie ważna, co Mamy. Taty przecież też nie ma na co dzień w domu, bo jest w pracy. No ale, te wieczory… Klamka zapadła – do Wrocławia pojedziemy we trójkę!

Ja będę na konferencji, a oni będą zwiedzać. Co prawda większość dnia spędzą jednak sami, ale wierzę, że Wrocław przywita ich wieloma atrakcjami ;-) Zdani tylko na siebie będą mieli trochę czasu na wzmacnianie relacji Ojciec - Syn ;-). Co najważniejsza dla mnie – spotkamy się wieczorem.

Drogie Mamy, czy któraś z Was jest z Wrocławia? Czy możecie polecić moim chłopakom jakieś fajne miejsce przyjazne dzieciom? Klubokawiarnię? Mamy zaplanowany nocleg bardzo blisko Rynku, a wycieczki będą odbywać głównie pieszo i leosiową karetą.

Inne w tej kategorii:

Komentarze (8)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

M.
2014-12-02 00:19:18

re: Jechać razem?

Dziękuję za wskazówki! Pomysłów nigdy za dużo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
iwcia
2014-11-27 18:47:51

re: Jechać razem?

Polecam najmniejsza fabryke cukierkow CUKIER LUKIER tez w rynku. Adres i godz otwarcia na str.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
iwcia
2014-11-27 18:45:48

re: Jechać razem?

Jest tez nie daleko od rynku najmniejsza fabryka cukierkow i tam robia pokazy jak powstaja lizaki czy cukierki. Nazywa sie CUKIER LUKIER wejdz na ich str i tam jest podany adres i kiedy mozna wejsc. Moj synus tam byl akurat z przedszkola ale byl zadowolony bardzo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
majoski
2014-11-27 15:28:38

re: Jechać razem?

muffiniarnia, słodkie czary mary, baldimo manufaktura to tak do posiedzenia i przekaszenia czegos na slodko :) jarmark przedewszystkim jesli pogoda pozwoli, park k teatru lalek na spacer- tez w zaleznosci od pogody, no i mozna tez poszukac wroclawskich krasnali :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gosia
2014-11-27 15:07:12

re: Jechać razem?

Nie wiem jak Zoo ale warto zwiedzić, a gdyby pogoda nie sprzyjała jest mnóstwo galerii handlowych tam zawsze są jakieś atrakcje dla Dzieci :) przeważnie w weekendy . Pozdrawiamy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
monika
2014-11-27 14:55:42

re: Jechać razem?

Bardzo dobrze znam Twoje rozterki. W tamtym roku pierwszy raz Adas został z tata sam na noc niedługo po odstawieniu karmienia piersią (mial 19 mies) Nie było łatwo bo byl nauczony ze usypia zawsze mama ale dali radę :) Za dwa tygodnie znowu zostają sami na noc a już nie mogę doczekać się wyjazdu.Uwazam ze tez należy nam się chwila wytchnienia tym bardziej ze przez resztę roku są z nami non stop :) pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Klaudia
2014-11-27 14:43:13

re: Jechać razem?

Przede wszystkim rozpoczął się Jarmark w rynku i tam można się zabawić. Polecam też afrykanarium, które dopiero co zostało otwarte :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-08-26 20:41:20

Afrykarium i zoo- do obejrzenia na pewno - zabrałam tam dzieciaki teraz w sierpniu- były zauroczone. Fajnie że ktoś tu polecił Lodziarnio-kawiarnie Balduno - lody niesamowite

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz