02 lis 2013

Mamine szare oczy, czy piwne tatusiowe?

Delektowałam się przygotowaniami do powitania naszego synka na tym świecie niczym słodką czekoladką. Smakowałam kolejne etapy ciąży, powoli szykowałam każdy szczegół, cieszyłam się wszystkimi zmianami, kodowałam w pamięci każdą chwilę. To było naprawdę wyjątkowe 9 miesięcy. Mój brzuszek był powodem mego szczęścia i rozpierającej mnie dumy.Szłam ulicą, głaskałam brzuszek, rozmawiałam z jego małym lokatorem i roznosiło mnie szczęście.

Kiedy wszystko w domu było już gotowe na maluszka – wyprane, uprasowane, „czekające” – to po kilka razy dziennie wyjmowałam te słodkie, maleńkie ubranka z szafy, rozkładałam na łóżku, oglądałam, wąchałam, nie mogłam się nimi nacieszyć. Najbardziej rozczulały mnie maciupeńkie skarpetki :-) Takie mikruśne… Niesamowite, że dzidziuś ma takie malusie stópki. Zresztą wszystkie te ubranka wydawały mi się takie maciupeńkie. Przyglądałam się ubrankom i wyobrażałam mojego synusia. Ciekawe jak będzie wyglądał – będzie miał mamine szare oczy, czy piwne tatusiowe? Mój nos kartofelek, czy rzymski tatkowy? Kręcone włosy po mnie, czy proste po moim mężusiu? Tak, rozmyślanie o tym, jak będzie wyglądał, trochę mnie zajmowało :- )

Ulegliśmy nawet pokusie i znaleźliśmy w Internecie program, który po wrzuceniu zdjęć mamy i taty, generował z nich podobiznę potomka. Ów obrazek z ciekawości zachowałam –podobieństwa z naszym Leośkiem nie ma wcale : -).

Teraz kiedy synuś ma kilka miesięcy, to wiele osób mówi, że jest moją miniaturką. Moje szare oczka, mega długie rzęsy to po tatku, włosy jak nic będą kręcone po mnie. Gdy się uśmiecha, to robi mu się dokładnie tak jak mi dołeczek, również po lewej stronie. Mam nadzieję, że będzie wysoki jak jego tatuś. Ogólnie mógłby mieć jeszcze coś z urody tatuśka, bo dzisiaj pani w sklepie zaproponowała mi różowe kozaczki dla córeczki :-)…

M.

Inne w tej kategorii:

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anna
2013-11-02 17:59:40

re: Mamine szare oczy, czy piwne tatusiowe?

To musi być ładny maluszek, skoro wzięli go za dziewczynke:-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz