08 mar 2014

Okiem taty – List do M.

kwiaty

Kochanie, jeszcze śpisz, tak spokojnie oddychasz. Co ja bym bez Ciebie zrobił, Kobieto!

Jesteś mamą i wiem, że - niemal od roku -  to rola, która absorbuje Cię całkowicie. Wiedz, że dla mnie absolutnie nic się nie zmieniło - jesteś moją Kobietą, przede wszystkim Kobietą.

Cieszę się, że cały czas masz swoje cele i marzenia, że nie zapominasz o sobie. Teraz, kiedy każdy dzień, całe nasze życie koncentruje się wokół dziecka, nie jest to łatwe. Nasze potrzeby, nasze pragnienia są na drugim planie. Maleńka, ale dzisiaj jest ten dzień, Twój Dzień, kiedy właśnie Ty jesteś na pierwszym miejscu!

Dzisiaj niczego nie musisz ;). W tym dniu to my będziemy nosić Cię na rękach. Czekoladki i czerwone róże czekają już na Ciebie koło łóżka od poranka, ale to tylko fragment, tylko kawałeczek tego, co dla Ciebie przygotowałem, tfu! - przygotowaliśmy. Masz jak w banku, że z dwoma facetami poczujesz się dzisiaj podwójnie wyjątkowo. Nie zdradzę tu teraz, co Cię dzisiaj czeka – będzie niespodzianka J. Obiecuję coś dobrego do jedzenia i podróż samochodem, ale nie powiem Ci gdzie. Co więcej, Leoś obiecał mi, że zostanie trochę sam z babcią i nie będzie marudził wcale, a wcale…

Budź się, budź, wstawaj już Mała! Tak bardzo chcę Ci dziś powiedzieć, że pragnę, abyś była najszczęśliwszą Kobietą na świecie, że jestem z Tobą przeszczęśliwy, że dziękuję Ci za wszystko, że… Specjalne pozdrowienia dla mojej Mamy, Teściowej i Szwagierki – wszystkiego najlepszego!

Drogie Panie, życzę Wam pięknych kwiatów pęk i abyście poczuły się dzisiaj jak w bajce!

Inne w tej kategorii:

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz