17 sty 2015

Okiem Taty – Pokój Synka

pokoik

Kiedyś już Wam wspominałem, że kupiliśmy mieszkanie. Jesteśmy już prawie na mecie jego urządzania, pozostało dosłownie kilka rzeczy. Od kilku dobrych tygodni zastanawiamy się, jak urządzić pokój naszego Synka. To dopiero jest wyzwanie! Chcemy, aby był kolorowy i pełen atrakcji dla Niego. Generalnie pokoik marzeń. Jednak, jak to zwykle bywa, przestrzeń nie jest nieograniczona. Na razie mamy „bazę” – jasne panele, łóżko z białą rama, białą szafę i seledynowy regał z wysuwanymi koszami na zabawki. Zamówiliśmy w sklepie internetowym naklejki na ściany  - samochody, pociągi, traktorki i inne. Może macie dla nas jeszcze jakieś fajne pomysły? :)

Początkowo założenie było takie, że to, co dziecięce, zostaje w pokoju dziecka. Teraz jednak zupełnie nam się odmieniło. Mieszkanie urządzamy według własnych potrzeb, gustów. Oboje mamy tu kilka rzeczy, które koniecznie chcielibyśmy mieć w naszym własnym domku… Właściwie to dlaczego nie miałoby tu być więcej elementów przyjaznych dla Leona? Tak naprawdę to nasz najważniejszy domownik! :) I to on będzie spędzał tu na razie najwięcej czasu. Musi więc czuć się tu doskonale.

I tak powstał pomysł, aby w salonie na przysufitowej beli, która łączy kuchnię z salonem, powiesić huśtawkę. Z kolei jedną ze ścian w przedpokoju chcemy pomalować farbą tablicową. A niech sobie poszaleje ten nasz mały artysta :). Cały czas szukamy inspiracji…

W sieci można znaleźć mnóstwo pomysłów na piękne i gustowne pokoiki dziecięce. Niektóre z nich są naprawdę oszałamiające. Obejrzyjcie je na następnych stronach. Który podoba Wam się najbardziej?

Inne w tej kategorii:

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz