21 paź 2014

Roczek

dziecko

Niedawno minął rok od dnia, gdy dodałam pierwszy post w tym pamiętniku. Nawet nie wiem, kiedy to minęło. Mój synek miał wtedy pięć miesięcy - oto pierwszy wpis TUTAJ.

Mój pamiętnik obchodzi urodziny! Przyznam szczerze - nie spodziewałam się, że tak długo będę go prowadzić ;-). Zastanawiałam się, czy znajdę tyle czasu… Miałam pod opieką malutkie dziecko, wszystko było dla mnie wtedy jeszcze nowością. Czy będę miała tyle tematów do tekstów? Czy moje wpisy będą się Wam podobać? W końcu, pisząc, oddaję Wam cząstkę siebie i mojego świata. Teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że decyzja o pisaniu była najlepszą z najlepszych ;-). Ba! Ja nawet bardzo żałuję, że nie pisałam (choćby dla siebie) takiego pamiętnika od chwili, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Teraz nie ma dla mnie lepszej pamiątki niż te teksty! To słowna fotografia dorastania naszego synka. Nieocenione uzupełnienie albumów ze zdjęciami małego Leona. Pierwsze kroki, pierwsze słowa, pobyt w szpitalu, kąpanie, zasypianie - to wszystko tu jest! Przez ten rok tak dużo się u nas zmieniło! A Leon jak się zmienił!

Drogie Mamy, zachęcam Was gorąco do pisania blogów, pamiętników. Za kilka lub kilkanaście lat powraca się do takich rzeczy z wypiekami na twarzy. Ja i P. już po kilku miesiącach wracamy do pewnych moich (i Jego) wpisów z niedowierzaniem: „Rany, naprawdę jeszcze niedawno tak to wyglądało? Tak wtedy myśleliśmy? Taki był Leoś?” 

Pozdrawiamy!

M i P

Inne w tej kategorii:

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-10-22 15:07:45

re: Roczek

Gratuluję! Fajnie się czyta!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz