27 gru 2014

Święta z dzieckiem

święta

No i niestety święta już się skończyły! Teraz pozostaje nam dosłownie chwilka na przygotowania sylwestrowe... Jakie? Trzeba spalić te świąteczne kalorie ;-).

Jak minęły Wam święta z Waszymi maluchami? Jeśli chodzi o nas, to najchętniej w tym miejscu wkleiłabym Wam link do filmiku, który nie tak dawno obiegł internet – „Święta z dzieckiem? Tego się nie spodziewasz!”.  W święta maluch może dostarczyć nam niezapomnianych wrażeń :). Od pięknych wzruszeń, po bardzo aktywne formy rozrywki ;-) Nasz Synek wyczekuje momentów, kiedy dorośli zajmą się nieco swoimi sprawami, po o czym przystępuje do realizacji swoich pomysłów ;).

Czym zajmował się Leoś w święta? Ściąganiem bombek, wchodzeniem pod choinkę – wczołgiwał się pod nią, przekręcał na plecy i… leżał. Najwyraźniej uznał, że choinka z tej perspektywy jest najpiękniejsza, bo ciężko było go namówić, aby stamtąd wyszedł. Później już zrezygnowaliśmy i podkładaliśmy mu po prostu koc pod plecy. Miejsce pod choinką stało się od kilku dni jego ulubionym. Przynosi tu zabawki, kładzie się na brzuchu i bawi.

Co najbardziej rozśmieszyło mnie w święta? Bezcenne miny dorosłych, kiedy podczas odpakowywania prezentów najmłodsi bardziej interesowali się samym opakowaniem niż prezentem ;-). Znacie to?

 

Inne w tej kategorii:

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz