06 maj 2014

Ten dzień!

1st birthday

6 maja 2013 r. – to ta data! Tego dnia na świat przyszedł nasz syn! Wymarzony, wytęskniony, najukochańszy Leoś. Mała istotka, która nauczyła nas wstawać bladym świtem, kochać bezgranicznie, śmiać się godzinami z niczego, która dała nam nowe życie.

Dzisiaj nasz synek kończy rok! Jak szybko to minęło. Patrzę wstecz i nie mogę uwierzyć, że ciąża, poród, nasz maluszek o wadze koguciej 2720 g, że cała ta opowieść zaczęła się już tak dawno. Mam wrażenie, że to wszystko było wczoraj, przecież dopiero co przywieźliśmy go ze szpitala. A z drugiej strony czuję się często tak, jakbym była mamą od zawsze.

Jak tylko przypomnę sobie chwilę, gdy pierwszy raz go ujrzałam, kiedy oglądam zdjęcia z pierwszych miesięcy, to ściska mnie w gardle. Troszkę mi żal, że rok zleciał tak szybko. Trudno pogodzić się z nieubłaganie upływającym czasem…

Leon! Dzisiaj kończysz rok. Sto lat, Kochanie! :)Z całego serca, z całych sił - wszystkiego, co najlepsze, najpiękniejsze!Życzymy Ci marzeń, pasji i miłości! Bądź zawsze tak radosny, jak teraz. Zachowaj dziecięcą niewinność, ciekawość świata i dobroć.

Zdrowo rośnij, Zuchu nasz kochany!

- Twoi Rodzice

Inne w tej kategorii:

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

M.
2014-05-06 22:38:34

re: Ten dzień!

Pierwszy rok - pędzi zdecydowanie ZA szybko:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mama Kacperka
2014-05-06 10:06:58

re: Ten dzień!

Wszystkiego najlepszego dla Maluszka! to prawda że pierwszy rok życia pędzi bardzo szybko mój synek skończy rok 7 czerwca a też wydaje się że dopiero się urodził

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz