13 sty 2015

Witamina M

mama i dziecko

Od momentu, kiedy dowiadujemy się, że jesteśmy w ciąży, a nawet wcześniej, gdy jeszcze przygotowujemy się do niej, otaczają nas nieustannie różne suplementy i witaminy - kwas foliowy, żelazo, magnez, kwasy omega. Łykaj to, łykaj tamto. Po narodzinach maluszka nadal jesteśmy stałymi klientkami apteki – kupujemy hurtowe ilości witaminy D,  K i inne specyfiki. Wszystko z myślą o zdrowiu naszego ukochanego dziecka. I super, bo jest to potrzebne dla jego prawidłowego rozwoju.

Jest jeszcze jedna witamina, której nie można kupić w aptece ani nigdzie indziej, a według mnie jest niezwykle ważna! To witamina M!

Czym jest witamina M? Jest to związek chemiczny pochodzenia naturalnego. Cechuje ją niebywała moc przywracania zdrowia, radości życia, budowania poczucia bezpieczeństwa i uczucia szczęścia. Witamina M dostarcza dziecku MIŁOŚĆ w czystej postaci…

Zastosowanie. Istnieje wiele możliwości podawania witaminy M przez rodziców. Najlepiej przyswajalna jest pod postacią uścisków, całusów, głaskania, łaskotek.

Dawkowanie. Można, a nawet powinno się, dawkować ją bez ograniczeń. W miarę możliwości jak najczęściej :).

Opis działania. Potrafi zdziałać cuda! Wywołać radosny uśmiech na zachmurzonej buzi, sprawić, że „kuku” nagle przestaje boleć, a przede wszystkim - uczynić dzieciństwo beztroskim.

Działania niepożądane - brak

Lek dostępny bez recepty.

Inne w tej kategorii:

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz