4 sposoby planowania płci dziecka

Czy płeć dziecka da się zaplanować? Z dużą dozą prawdopodobieństwa, tak!

gender

Droga Mamo, dla wielu z nas płeć dziecka nie jest najważniejszą sprawą. Martwimy się raczej o to, aby w ogóle zajść w ciążę, potem ją donosić i urodzić zdrowe dziecko. Jedynie oczami wyobraźni widzimy synka lub córeczkę, a kiedy lekarz oznajmia płeć dziecka w czasie badania USG, przestawiamy swoje myślenie na właściwe tory. Jeszcze 60 lat temu przewidzenie płci dziecka w ogóle nie było możliwe, no, chyba że na podstawie kształtu brzucha ;).

Dopiero coraz nowocześniejsze aparaty ultrasonograficzne pozwoliły z coraz większą dokładnością przyglądać się budowie maleństwa w łonie matki i przy okazji też dostrzec, co tam maluszek ma między nogami. Współczesna medycyna pozwala na jeszcze więcej. Nie musisz już czekać na USG po 4 miesiącu ciąży, bo stnieją specjalne badania krwi, które już w 7 tygodniu ciąży potwierdzają płeć dziecka! Sprawdza się DNA maluszka i obecność w nim chromosomu Y. Jeśli występuje - będzie chłopiec, jeśli nie - dziewczynka.

A czy da się zaplanować płeć dziecka. Istnieją mniej lub bardziej skuteczne sposoby i wiele par z nich korzysta. DALEJ poznaj kilka z nich - najprostszych.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

:)
2015-04-15 18:21:11

re: 4 sposoby planowania płci dziecka

".Kobiety, które chcą urodzić chłopca, powinny doprowadzić do poczęcia w miesiącu oznaczonym na niebiesko, jeśli planują chłopca, w miesiącu oznaczonym na różowo."

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz