Filmowy James Bond zostanie ojcem!

Daniel Craig będzie miał dziecko. Rachel Weisz jest w ciąży! Filmowy James Bond i laureatka Oscara spodziewają się potomka.

Rachel Weisz

Dziś obiegła swiat informacja o tym, że Daniel Craig zostanie ojcem. Doniesienia o swojej ciąży potwierdziła 48-letnia aktorka, Rachel Weisz - żona 50-letniego Daniela Craiga, znanego głównie z roli Jamesa Bonda. Para jest już 7 lat po ślubie, a dziś podzieliła się z fanami radosną nowiną.

Swoją ciążę potwierdziła 48-letnia aktorka, Rachel Weisz - prywatnie żona 50-letniego Daniela Craiga, znanego głównie z roli Jamesa Bonda.

Więcej na: https://www.kozaczek.pl/plotka/50-letni-daniel-craig-zostanie-ojcem-48-letnia-rachel-weisz-w-ciazy-84940
Swoją ciążę potwierdziła 48-letnia aktorka, Rachel Weisz - prywatnie żona 50-letniego Daniela Craiga, znanego głównie z roli Jamesa Bonda.

Więcej na: https://www.kozaczek.pl/plotka/50-letni-daniel-craig-zostanie-ojcem-48-letnia-rachel-weisz-w-ciazy-

Rachel Weisz i Daniel Craig bardzo się cieszą, że zostaną rodzicami. To będzie ich pierwsze dziecko. Para bardzo dba o swoją prywatność i nie zdradza wielu szczegółów.

Aktorka jednak wyznała w jednym z wywiadów:

"- Wkrótce mój brzuszek będzie już widoczny. Daniel i ja jesteśmy tacy szczęśliwi. Będziemy mieć małego człowieczka. Nie możemy się doczekać, aby poznać jego albo ją. To taka niewiadoma."

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny!

 

ap

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz