64-latka myślała, że ma raka, a w rzeczywistości… zobacz! [FOTO]

64-latka i jej 67-letni narzeczony nie spodziewali się takiej wiadomości.

Deborah Charlotte G. Robbins-Madone

64-letnia Deborah Charlotte G. Robbins-Madone z Middletown w Stanach Zjednoczonych jest matką pięciorga dzieci. Ma również siedmioro wnucząt. W 2015 roku zdecydowała się na odwrócenie procesu menopauzy. Kilka miesięcy później pojawiło się podejrzenie, że kobieta ma raka. Po wykonaniu dokładniejszych badań okazało się, że 64-latka jest w ciąży!

Lekarze wyznaczyli termin porodu na lipiec 2016 roku. „Bycie w ciąży jest milion razy lepsze niż zdiagnozowanie raka!” – powiedziała Deborah. „Ponieważ planowaliśmy mieć przynajmniej jedno dziecko dzięki surogatce, a także zdecydować się na adopcję, jesteśmy gotowi, aby mieć dzieci! Porzuciliśmy już pomysł surogatki, ale dalej myślimy o adopcji, by powiększyć naszą rodzinę.” – zapewniła ciężarna.

Według lekarzy dziecko urodziło się zupełnie zdrowe, a stan Debory był zupełnie dobry! Mimo tak radosnej nowiny, para spotkała się z negatywnymi komentarzami po tym, jak podzieliła się tą informacją ze znajomymi na Facebooku.

Kochane SuperMamy, jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Uważacie, że to zbyt późny wiek na dziecko?

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sandra
2016-06-10 11:10:25

re: 64-latka myślała, że ma raka, a w rzeczywistości… zobacz! [FOTO]

w tym wieku być w ciąży szok i szkoda słów w tym wieku to kim będzie dla tego dziecka? dziecko pujdzie do szkoły i co powie jak się dzieciak zapytają z kim przyszło z babcią a ono odpowie nie z mamą no to będzie nie zły śmiech i szok dla dzieciaków jego rówieśników a te dziecko biedne będzie tylko gnębione i wyśmiewane a po drugie nie wiadomo jak długo będzie żyła dziecko będzie miało te powiedzmy blisko naście i kto je później wychowa jak umrze? dlatego to jest za ... późno na dziecko jeszcze raz szok i szkoda słów Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz