Amnesty International: ciąża jest męcząca, nawet paznokci nie można pomalować!

Najpierw nie chcieli zaangażować się w sprawę Alfiego Evansa, teraz pokazują, że ciąża jest tak męcząca, że jednak warto zalegalizować aborcję.

Amnesty International

Nadrzędnym celem Amnesty International jest zapobieganie naruszeniom praw człowieka. Dlaczego więc organizacja angażuje się w kampanię promującą uśmiercanie nienarodzonych dzieci? Dlaczego Amnesty zniechęca do zachodzenia w ciążę?

Amnesty International angażuje się w sprawy polityczne Irlandii. Wkrótce w Irlandii odędzie się referendum o odejściu od całkowitego zakazu aborcji. Z tej okazji Amnesty International przygotowało kontrowersyjny film. Dodatkowo reprezentanci organizacji podkreślają, że popierają liberalizację przepisów.

W filmie przygotowanym przez Amnesty International występuje 25 Irlandek . Każda z pań opowiada o „25 irytujących aspektach bycia w ciąży”.

Jak łatwo się domyślić film ma wydźwięk negatywny wobec ciąży. Irlandki opowiadają o dyskomforcie, o powiększającym się ciele, mdłościach, bólach głowy, a także o tym, że... w ciąży trudno maluje się paznokcie!

Czy to nie przesada?

Powszechne zdziwienie wzbudziło to, że Amnesty jako organizacja apolityczna angażuje się w sprawy konkretnych krajów. Jeszcze bardziej może dziwić kwestia legalnego dokonywania aborcji, którą - jak się okazało - Amnesty International również popiera. Trudno znaleźć słowa na temat tego, jak organizacja zapatruje się na ciążę.

Wszystko to może dziwić i szokować, a Wy jakie macie odczucia?

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Inis
2018-05-24 11:38:38

Czy nikt w szanownej redakcji naprawdę nie zrozumiał tego filmu, czy tylko udajecie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz