Anioły i demony na zdjęciach USG

Pewna kobieta pokazała zdjęcie USG swojego dziecka znajomym. Ktoś z nich nie miał wątpliwości - na tym zdjęciu jest coś dziwnego.

usg w ciąży

Anioł na zdjęciu z USG

Kelly Lewis wspólnie z przyjaciółmi oglądała pamiątki z czasów, kiedy była w ciąży. Wśród tych rzeczy było również zdjęcie z badania USG w ciąży. Widać na nim nie tylko zarys dziecka, ale również coś bardzo intrygującego. Znajomy Kelly powiedział, że na tym zdjęciu widzi anioła, który jakby dmuchał powietrze w stronę dziecka. Kelly pierwszy raz zwróciła uwagę na to, że na tym zdjęciu widać coś jeszcze poza jej córeczką. Kobieta powiedziała, że ta nadprzyrodzona postać ze zdjęcia to może rzeczywiście anioł. Od początku jej córeczka jest bardzo grzeczna, a Kelly od zawsze traktowała ją jako dar z nieba. 

Demon na zdjęciu z USG

Historia Kelly to nie pierwszy taki przypadek, gdzie na zdjęciu z USG widać jakąś postać poza dzieckiem. Pewne zdjęcie z USG trafiło do sieci i wzbudziło sensację po tym, jak ktoś z internautów napisał, że zauważył na nim… demona. Postać nie jest obok dziecka, ale znajduje się w prawym górnym rogu, to mężczyzna w koronie. Kim on jest? Według niektórych to demon, inni mówią, że to hinduska bogini lub syrena. 

Dlaczego widzimy coś więcej, niż tylko dziecko?

Zdjęcia z USG to niewyraźny zlepek różnych kształtów i cieni. Nasz mózg potrafi obserwować takie cienie i nadawać im odpowiednie znaczenia, skojarzenia, dlatego tak łatwo o nadinterpretację tego, co widzimy. Zwłaszcza osoby, które nie specjalizują się w badaniach USG, są bardziej podatne na „odkrywanie” tych kształtów. To, jaka postać rzekomo jest obok dziecka, nie jest ważne, to i tak tylko cienie.  

A Wy drogie Mamy, co widzicie na tych zdjęciach?

md

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz