Anna Wendzikowska nadal pracuje na pełnych obrotach!

Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z planu filmowego, na którym pracowała.

anna wendzikowska

Od kiedy przestała ukrywać ciążę, Anna Wendzikowska stała się kolejną insta mamą, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Prezenterka oficjalnie napisała swoim fanom na instagramie, że spodziewa się dziecka i podziękowała za liczne wsparcie jakie otrzymała. Nie przejmuje się jednak też złośliwymi komentarzami, twierdząc, że są "ważniejsze rzeczy niż płaski brzuch". I my się z nią jak najbardziej zgadzamy!

Ostatnio Anna odpoczywała wraz z córką i swoim partnerem, ale jak widać, czas urlopu się skończył i trzeba było wrócić do pracy. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z planu filmowego swojego programu "Dziewczyny z Hollywood", który przybliża sylwetki dawnych gwiazd. Napisała też uroczy komentarz, podkreślając swoje widoczne krągłości:

"uwaga: mama na planie!"

Pod zdjęciem posypały się pozytywne komentarze:

"Piękna przyszła mama"

"Gratulacje i dużo zdrowia! Zawsze nie mogłam się napatrzeć na panią i pani córeczkę. Jesteście takie urocze i tak miło jest spojrzeć na tak kochającą matkę. Teraz, gdy drugie maleństwo wyjdzie na świat, będzie jeszcze więcej szczęścia i miłości emanującej z pani "

"Stawiam na chłopca. Bo ponoć dziewczynki zabierają urodę, a Pani promienieje i rozkwita!"

Trundo się z nimi nie zgodzić - Anna w ciąży wygląda naprawdę świetnie!

A czy Wy, uważacie, że praca na pełnych obrotach w ciąży to dobry wybór?

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz