Zdjęcie USG ujawniło niezwykłe zachowanie bliźniąt. Zobacz, co zrobiły! [FOTO]

Dziewczynki już w brzuchu mamy łączy niesamowita więź.

Carissa Gill i Randy Good

Relacja między bliźniętami różni się od tego, co łączy normalne rodzeństwo. Oprócz łączącego ich materiału genetycznego ich więź wydaje się silniejsza i ma w sobie coś wyjątkowego i tajemniczego. Kiedy Carissa Gill i jej partner Randy Good udali się na badanie USG w 25. tygodniu ciąży spodziewali się zobaczyć swoje córeczki, Isabellę i Callie i przekonać się, że prawidłowo się rozwijają. Okazało się jednak, że to USG zapamiętają do końca życia. Kiedy lekarz przyłożył głowicę do brzucha ciężarnej na monitorze przyszli rodzice zobaczyli niezwykłe zachowanie swoich dzieci – bliźnięta wyglądały jakby dawały sobie całusa.

„Nie sądziłam, że będą tak zżyte, ale są i cieszymy się, że mogliśmy to zobaczyć.” – powiedziała Carissa, mama dziewczynek.

Lekarz wykonujący badanie USG przyznał, że od samego początku wiedział, że będzie ono wyjątkowe.

„Zrobiłem około 15 tysięcy takich badań, ale nigdy nie widziałem bliźniąt, które byłyby zwrócone twarzą do siebie i wyglądały, jakby dawały sobie buziaka. Zwykle jedno z dzieci jest ułożone głową do góry, a drugie głową w dół.” – wyjaśnił mężczyzna.

Rodzice dziewczynek są dumni z tego, że ich córki już w brzuchu łączy silna więź. Carissa przyznała, że dla niej ciąża to piękne doświadczenie, a kiedy ma się okazję doświadczyć takiego uroczego momentu, staje się jeszcze cenniejsze.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz