Bezbolesny poród: Czy to możliwe?

Jorge Odon wpadł na pomysł, który pozwoli uniknąć komplikacji w trakcie porodu i prawdopodobnie uratuje życie oraz zdrowie noworodkom.

miranda kerr

Ciąża i macierzyństwo to podobno najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Jednak zanim przyszła mama w pełni zacznie cieszyć się tym okresem, coś zakłóca jej spokój – poród. Na myśl o bólu i męczarniach związanych z wydaniem na świat malutkiej istoty, kobiety wpadają w panikę. Może dzięki wynalazkowi, o którym donoszą media, poród będzie bezbolesny i szybki, a może nawet... przyjemny?

Pewien mężczyzna mieszkający w Argentynie – z zawodu mechanik samochodowy – dzięki swojemu odkryciu zapisał się na kartach medycyny. Otóż Jorge Odon wpadł na pomysł, który pozwoli uniknąć komplikacji w trakcie porodu  i prawdopodobnie uratuje życie oraz zdrowie noworodkom.

Do tej pory Ordon nie miał nic wspólnego z medycyną i położnictwem. Na swoim koncie ma liczne patenty, ale jego wynalazki w głównej mierze dotyczyły podzespołów samochodowych. Dlaczego zmienił swoje zainteresowania? Przez przypadek Argentyńczyk zobaczył pewien filmik w Internecie, pokazujący w jaki sposób za pomocą foliowej reklamówki wyjąć korek z wnętrza butelki. Ordon zachwycił się prostotą sztuczki, która skłoniła go do głębszych przemyśleń.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz