Butelka antykolkowa Dr Brown`s – nasz nr 1! (Niekwestionowany)

Najlepsza na rynku butelka zapobiegająca kolce niemowlęcej, krztuszeniu się podczas jedzenia i ograniczająca ulewanie pokarmu!

Butelka antykolkowa Dr Brown`s

Czasem długo szukasz najlepszego rozwiązania. Kupujesz i testujesz różne artykuły, znajdując w końcu najlepszy. Ale czy w przypadku Twojego bezbronnego maleństwa eksperymenty są wskazane? Naszym zdaniem lepiej, by było ich jak najmniej.

Jeśli sytuacja zmusi Cię do karmienia noworodka lub niemowlęcia sztucznie lub zrobisz to z wyboru, musisz pomyśleć o zakupie najlepszej butelki. Przygotuj się do karmienia wcześniej i niech właściwa butelka znajdzie się w wyprawce Twojego maleństwa na długo przed koniecznością jej użycia. Wygotuj ją i zamknij w szczelnym, sterylnym pudełeczku. Wyjmiesz, kiedy będzie potrzebna do nakarmienia lub napojenia dziecka.

Naszym zdaniem niezawodna i najlepsza z obecnych w sprzedaży jest butelka antykolkowa Dr Brown’s. Wśród butelek określanych mianem antykolkowych – ta spełnia swoją funkcję realnie. Dziecko kolek faktycznie nie ma lub są znacznie złagodzone, pijąc z niej w ogóle się nie krztusi, łatwo odbija mu się po jedzeniu, a ulewanie pokarmu jest ograniczone. Słów zachwytu nad tym produktem jest co niemiara.

Niektóre mamy jako jedyną wadę wymieniają sporą ilość elementów do mycia. Ale to właśnie te elementy sprawiają, że butelka jest antykolkowa nie tylko z nazwy, więc warto podjąć trud umycia kilku części więcej, by nasze maleństwo miało pełny komfort. Unikalny system odpowietrzający, nigdzie indziej niespotykany, jest mocną stroną tego produktu.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz