45-letnia Cameron Diaz jest w pierwszej ciąży?

45-lenia aktorka Cameron Diaz jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem – donosi serwis RadarOnline.

Cameron Diaz

Jak podaje RadarOnline, Cameron Diaz zostanie matką za kilka miesięcy. Nie korzysta – jak to się coraz częściej zdarza w show-biznesie - z surogatki, a ojcem dziecka jest jej mąż, muzyk, 38-leni Benji Madden.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia Cameron Diaz z wyraźnie powiększonym, ciążowym brzuchem. Aktorka została sfotografowana z mężem, Benjim Maddenem, tuż po Świętach Bożego Narodzenia. Cameron Diaz, ubrana w obszerną sukienkę, czule dotykała się po brzuchu. Podobno wraz z mężem starała się o dziecko od momentu, gdy trzy lata temu wzięli ślub.

Aktorka wcześniej spotykała się m.in. z Justinem Timberlakiem (obecnym mężem Jessicki Biel) i Alexem Rodriguezem (partnerem Jennifer Lopez), aż w końcu poznała Benji Maddena. Portal informuje, że zajście w ciążę nie było łatwe, gdyż Diaz jest już po 40-tce. Prawdopodobnie poddała się więc procedurze in vitro. Jeśli informacje się potwierdzą, dziecko przyjdzie na świat latem. Znajomy pary ujawnia, że Cameron i Benji są bardzo szczęśliwi, że w końcu zostaną rodzicami.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz