Chłopiec czy dziewczynka? Sposoby na sprawdzenie płci dziecka

15 sposobów na rozpoznanie płci dziecka (zanim zrobi to lekarz na USG).

płeć dziecka

Płeć dziecka jest bardzo interesującym tematem. Zazwyczaj, aby się dowiedzieć czy to mały chłopczyk, czy dziewczynka trzeba poczekać do USG połówkowego i nie zawsze daje ono 100% pewność. Nawet jeśli rodzice nie chcą zdradzić lub wiedzieć jak będzie płeć, rodzina i znajomi doszukują się oznak mówiących o tym, kto się kryje w brzuszku. Poznaj 15 przezabawnych sposobów, aby poznać płeć malucha:

1. Zachcianki

Ze względu na zmiany hormonalne w organizmie, przyszłe mamy doświadczają "zaburzeń" w apetycie. Często pojawiają się zachcianki, w których wszyscy doszukują płci dziecka. Jeśli masz ochotę na słodkie, to prawdopodobnie urodzisz dziewczynkę. Masz smaka na słone i wyraziste potrawy? Najpewniej będzie to chłopak.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kk
2016-09-04 14:44:00

re: Chłopiec czy dziewczynka? Sposoby na sprawdzenie płci dziecka

O połowie sposobów słyszę po raz pierwszy, ale o części słyszałam i szczerze nie sprawdziło mi się wgl. Wszyscy mi mówili, że będzie chłopiec bo zdarzało mi się mieć ochotę na kwaśne, cerę miałam jak pupcia niemowlęcia, wokół brodawek miałam ciemne otoczki, nie miałam wgl mdłości, nawet jeden raz, ale ja od początku czułam że będzie dziewczynka. Intuicja. I nie myliła się ani trochę, bo mam teraz śliczną 8 miesięczną córkę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marta
2016-09-08 10:35:12

A ja właśnie odwrotnie, walczyłam z mdłościami, cera mi wariowała a jak widziałam słodkie to się nie mogłam opanować. Moja mamcia mi do końca zapowiadała dziewczynkę. Ale urodził się Adaś :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz