Choroby w ciąży

Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej opublikował listę najczęstszych chorób (zarówno zwykłych, jak i przewlekłych) i ich wpływu na przebieg ciąży. Może niezbyt to przyjemna lektura, ale warto przeczytać, by dowiedzieć się, co powinno skłonić nas do wzmożonej czujności, jeśli planujemy ciążę lub właśnie zobaczyłyśmy dwie kreski na teście ciążowym.

ciąża lekarz

Choroby są smutnym faktem naszego życia. Często są dla nas niezmiernie uciążliwe, ponieważ ograniczają nasze możliwości fizyczne i psychiczne. Jednak gdy stan naszego zdrowia nie tylko wpływa na nasze samopoczucie, ale też na bezbronną osobę, którą nosimy pod sercem, choroby stają się bardzo dużym problemem.

Oczywiście żaden poradnik nie zastąpi wizyty u lekarza, dlatego wszystkie niepokojące syndromy chorobowe należy niezwłocznie skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Zobacz, jakie choroby mogą być w ciąży niebezpieczne.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

wandziula
2015-11-03 09:34:52

re: Choroby w ciąży

w ciazy bardzo obawialam sie o infekcje pochwy, dlatego od samego jej poczatku staralam sie regularnie zazywac probiotyk Provag, ktory zawieral mld zywych szczepow bakterii Lactobacillus, ktore chronily pochwe przed infekcjami, dzieki temu udalo mi sie nie zlapac zadnej infekcji przez caly okres ciazy:))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz