5 powodów, dla których fajnie być w ciąży latem!

Lipiec i sierpień to nie tylko najcieplejsze miesiące roku, lecz także najlepsze dla ciężarnych! Znamy co najmniej 6 powodów, dla których najfajniej być w ciąży właśnie w wakacje!

ciąża

Ciąża w wakacje to mordęga – tak twierdzi większość kobiet, które zmagają się z ciążowymi dodatkowymi kilogramami. Nam się jednak wydaje, że teoria, według której najgorzej być wakacyjną ciężarówką, jest wysoce przesadzona. Zobaczcie same, jak dobrze być w ciąży w wakacje!

ZOBACZ: Urodziła bliźniaki w toalecie. Nie wiedziała, że jest w ciąży [FOTO]

Wszyscy mają luzy

Może wydaje Ci się, że największym problemem letniej ciężarnej są opuchnięte stopy i pot lejący się strumieniami. Otóż nie! Największym problemem ciężarnej jest nic innego jak właśnie brak znajomych, którzy mają czas i nadal są w pracy, gdy Ty właśnie szykujesz się do spania. Lato to czas urlopów! Zawsze ktoś będzie miał czas na spotkanie w cukierni, nawet z samego rana!

Wymarzone wakacje

Nawet jeśli wyjedziecie gdzieś na urlop, to istnieje szansa, że nikt Cię nie ruszy spod parasola! Jeśli będziesz chciała, to będziesz zwiedzać, ale jeśli nie będzie Ci się chciało, to możesz popijać mrożoną lemoniadę gdzieś w cieniu nad morzem, a wszyscy będą schodzić Ci z drogi! Brzmi wspaniale? Dodaj do tego jeszcze, że nikt nie będzie śmiał Ci zwrócić uwagi, że się obijasz.

ZOBACZ: Odeta Moro - czy nie za dużo przybrała w ciąży?

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz