Ciążowe brzuszki jak malowane (GALERIA)

Niesamowite malowidła na ciążowych brzuszkach spod pędzla Carrie Preston. Koniecznie obejrzyjcie!

główne

Jakiś czas temu pisałyśmy TUTAJ o nowym trendzie panującym wśród ciężarnych mam, a mianowicie o modzie na tzw. „body painting” ciążowych brzuszków. Malowanie na brzuchach pokazałyśmy Wam wtedy pod kątem tego, że nie wszystko, co się namaluje, musi dobrze wyglądać. Sama fantazja nie wystarczy, potrzeba też trochę talentu i wyczucia smaku. Pisałyśmy, że malowanie na ciążowych brzuszkach to wciąż tylko zabawa, a nie prawdziwa sztuka, tymczasem...

Uznałyśmy, że warto podzielić się z Wami tym, co wychodzi spod pędzla Carrie Preston, Brytyjki z Kornwalii, mamy i artystki - w pełni tego słowa znaczeniu.

To, co Carrie maluje na maminych brzuszkach to prawdziwe dzieła sztuki. Niekiedy zabawne postaci z kreskówek, czasem motywy na specjalne życzenie mam i w końcu śliczne obrazy według własnego pomysłu.

Malując na ciążowych brzuchach zarabia pieniądze nie wychodząc z domu, a mamom daje w zamian dwie godziny relaksu (tyle mniej więcej trwa jedna sesja) oraz piękną pamiątkę z okresu ciąży. Mamy mogą wyciszyć się i poczuć miło od chłodnych i delikatnych muśnięć pędzla, a Carrie w tym czasie może wyrazić siebie, także zrelaksować się, a przy tym świetnie się bawi! Na koniec swoim dziełom Carrie robi zdjęcia. Carrie pomalowała już ponad 130 brzuszków i jak twierdzi, każdy z nich to osobna, wyjątkowa historia każdej mamy, taty i ich dziecka.

Carrie przedstawia swoje dzieła na blogu My Little Sweet-pea (mój mały słodki groszek).

Obejrzyjcie dalej część z ponad 130 brzuszkowych malowideł Carrie Preston.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gajak Łukasz
2015-01-05 10:17:23

Malowanie już w naszym kraju.

Witam wszystkie mamy zainteresowane malowidłami na brzuszkach. Usługa taka jest już dostępna w naszym kraju a więcej szczegółów na stronie www.malowanybrzuszek.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz