Ciążowe brzuszki na chudych nóżkach, czyli modelki w stanie błogosławionym [FOTO]

Piękne, zgrabne, bogate i... w ciąży. Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć i przeczytajcie, kiedy zdecydowały się na dziecko...

Adriana Lima

Kiedy ich kariera zwalnia, a zegar biologiczny zaczyna coraz głośniej tykać, królowe wybiegów i gwiazdy obiektywów zakładają rodziny. Ale także dziś, kiedy macierzyństwo jest zdecydowanie w modzie, niektóre z nich, tak jak na przykład Heidi Klum, Giselle Bundchen lub Adriana Lima (na zdjęciu), nie czekają do ostatniej chwili, ale odważnie godzą swoją pracę, jaką jest modeling, z byciem mamą. Nietrudno jest się domyślić, że wcale nie jest to łatwe. Wymagania stawiane modelkom są bardzo wyśrubowane. Dotyczą one zarówno ich wyglądu, jak i kondycji oraz czasu poświęcanego wyłącznie sprawom zawodowym.

Jednak najlepsze modelki potrafią ten fakt, że są w stanie błogosławionym, przekuć w sukces, dumnie prezentując swoje ciążowe brzuszki na zdjęciach publikowanych w topowych czasopismach.

Czasy, kiedy ciążowy brzuch chowało się za zwałami materiałów, minęły - miejmy nadzieję - bezpowrotnie. Bycie w ciąży jest trendy.

Obejrzyjcie piękne zdjęcia ciężarnych modelek na następnych stronach.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz