Ciążowy brzuszek - jak zrobić mu udane zdjęcie

Jest coś magicznego w ciążowych brzuszkach. Chciałybyśmy na długo zatrzymać w pamięci jak rosły, co wtedy czułyśmy, jakie miałyśmy oczekiwania, jakie obawy. A jaki może być lepszy sposób na zatrzymanie chwili niż robienie zdjęć tej największej oznaki nadchodzącej życiowej zmiany? Eksperci od udanych zdjęć z firmy Instadruk radzą nam, jak pięknie uwiecznić ciążowy brzuszek.

ciążowy brzuszek

W dzisiejszych czasach niby nietrudno o uwiecznienie chwili. Niby. Każdy praktycznie ma już telefon z aparatem, więc aż dziwne by było nie pstryknąć co któryś dzień swego lustrzanego odbicia.

Ale jak to zrobić, by nie wstydzić się za kilka tygodni tych zdjęć, by dobrze wyglądały w ramce uwieczniającej kolejne etapy ciąży czy w scrapbooku dokładnie dokumentującym istnienie Twego dziecka, od pierwszego USG, przez kolejne tygodnie ciąży, aż po narodziny, chrzest, pierwszy dorosły posiłek czy wreszcie pierwszy kroczek, urodziny…

Poznaj sześć zasad robienia dobrych zdjęc ciążowych przygotowanych specjalnie dla portalu SuperMamy przez firmę Instadruk. Na następnych stronach obejrzyj inspirujące, piękne zdjęcia z ciążowych sesji.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
2014-06-28 21:08:16

re: Ciążowy brzuszek - jak zrobić mu udane zdjęcie

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz