Ciążowy dzienniczek dla Supermamy

Dzięki niemu nie zapomnisz o ważnych badaniach i bez nerwów przygotujesz się do porodu.

brioko

Ciąża to czas, który wymaga od kobiety odpowiedzialności i dobrej organizacji. To pierwsza lekcja dbania nie tylko o siebie, ale i o nowe życie. Wyczekiwanie na badanie USG, pierwsze ruchy dziecka, obserwacja rosnącego brzuszka. Oprócz wielkich oczekiwań i radości, ciąża jest również czasem ogromnych zmian w sposobie odżywiania i stylu życia. Przyszła mama musi pamiętać o terminach wizyt u lekarza oraz wykonywać badania w określonym czasie.

Aby o niczym nie zapomnieć, warto zaopatrzyć się w Dzienniczek Ciąży, który został zaprojektowany na bazie doświadczeń kilkuset przyszłych mam oraz położnej. Dzięki niemu będziesz skrupulatnie przestrzegała terminów badań, wizyt u lekarza oraz spotkań w szkole rodzenia. Dodatkowo, dzienniczek zawiera przydatne informacje takie jak tłumaczenie podstawowych skrótów wyników badań, listę rzeczy do szpitala oraz praktyczne rady położnej.

Można tu również zapisać datę pozytywnego testu ciążowego, datę pierwszych ruchów dziecka oraz poprowadzić pamiętnik zawierający najpiękniejsze wspomnienia z okresu ciąży i porodu.

Dzienniczek Ciąży znajdziesz w sklepie Brioko. Kosztuje 35 zł.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz