Ciężarne PLUS SIZE - już nie wstydzą się pokazywać w sieci (ZDJĘCIA)

Jakie kobiety robią sobie sesje zdjęciowe w ciąży? Takie, które wyglądają cudownie. Cała reszta chowa się przed obiektywem, a czasem nawet i przed światem. Suzanne Davis, spodziewająca się trzeciego dziecka, należała do tej drugiej grupy. Do czasu.

Suzanne Davis

„Wiecie, co wspominam jako największą stratą czasu? Zamartwianie się podczas ciąży, że jestem naprawdę wielka.” – przyznaje Suzanne.

„Byłam na pewnej imprezie, gdzie dość często robiono mi zdjęcia. Niektóre z nich trafiły na Facebooka, zostałam otagowana i tym sposobem mogli je zobaczyć absolutnie wszyscy znajomi. Nie podobało mi się to. Nie wyglądałam dobrze, co najwyżej… prawdziwie. Czułam się okropnie. Teraz jest inaczej, zrozumiałam to. Tak właśnie wyglądam w tym momencie, nosząc swoje trzecie dziecko. Nie ma nic złego w chęci utrwalenia tych chwil. Nie ma też nic złego w pokazywaniu moich zdjęć innym.” - opowiada Suzanne Davis.

Pamiętajmy, że w ciąży zarówno nie należy jeść za dwoje, ale także w żadnym wypadku nie należy się odchudzać. Nadwaga w ciąży bardzo szkodzi – może doprowadzić do nadciśnienia czy cukrzycy ciężarnych, co jest niebezpieczne i dla kobiety, i dla dziecka, ale odchudzanie się może spowodować niedobory pokarmowe u dziecka, a w efekcie jego nieprawidłowego rozwoju. Dieta oczekującej mamy powinna być po prostu lekka i zdrowa, ale także zaspokajać zapotrzebowanie energetyczne jej organizmu.

Jak zrobić sesję ciążową w rozmiarze XL? Noś rozmiar XL. Bądź w ciąży. Znajdź kogoś, kto zrobi Ci zdjęcia. I poczuj się dobrze w swoim ciele – tak, jak zrobiła to Suzanne. Zobaczcie efekty na następnych stronach.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-11-15 21:25:32

re: Ciężarne PLUS SIZE - już nie wstydzą się pokazywać w sieci (ZDJĘCIA)

Pięknie wygląda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz