Co MUSISZ zrobić zanim zaczniesz rodzić

Na kilka dni przed terminem rozwiązania, kiedy czujesz, że to już tuż, tuż, nie zapomnij o kilku ważnych rzeczach, które zostały do zrobienia.

pregnancy

Wielki dzień za pasem i trudno Ci skoncentrować się na czymkolwiek innym, niż cud nadchodzących narodzin Twojego dziecka (i, jeśli jesteś kobietą jak każda, czujesz się wyczerpana, ciężka i zaczynasz się niecierpliwić). Więc jak powinnaś spędzić ostatnie dni swojej ciąży? Oto sześć krótkich rad, które pomogą Ci przeżyć ostatnie chwile przed wielkim finałem mniej stresująco i uczynią Cię pewną, że jesteś przygotowana tak dobrze, jak to możliwe, na przyjęcie nowego członka rodziny.

Spędź cenne chwile z osobami, które kochasz.

Pobyć z Tobą sam na sam będzie wkrótce prawdziwym luksusem. Spędź więc tyle czasu, ile możesz z mężem, starszymi dziećmi, przyjaciółkami, rodziną. Tygodnie, a prawdę mówiąc, miesiące po urodzeniu dziecka są trochę jak wyjęte z życiorysu. Wszystko kręci się wokół karmienia, przewijania i prób wyspania się (rzadko skończonych z powodzeniem). Wtedy przypomnisz sobie, jak miło było na pogaduchach z koleżankami, podczas romantycznej kolacji z ukochanym albo jak beztrosko mogłaś figlować ze swoimi pozostałymi dziećmi. Rób to właśnie teraz.

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz