Cud narodzin (FOTO)

Fotografie, które sprawią, że będziesz chciała mieć kolejne dziecko.

a

Na stronie internetowej Stowarzyszenia Kanadyjskich Fotografów Porodu (Canadian Birth Photographers) znalazleżć można przepiękne zdjęcia! Stowarzyszenie zrzesza fotografów, którzy specjalizują się w upamiętnianiu tego niezwykłego dla każdej rodziny momentu, jakim jest poród.

W zestawieniu, do którego wybraliśmy zdjęcia z kanadyjskiej strony, są uwiecznione zarówno momenty porodów domowych, porodów w wodzie, jak i porody drogą cesarskiego cięcia. Zdolny i wrażliwy fotograf potrafi wychwycić radość na twarzy mamy w każdym momencie, czułe spojrzenie taty, a nawet tak unikalną rzecz, jak pierwsza łezka na policzku nowo narodzonego dziecka.

Te fotografie są niesamowite! Aż się chce od razu mieć kolejne maleństwo! Przekonajcie się same, zaglądając na następne strony.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
2015-01-18 20:26:25

re: CUD NARODZIN (galeria zdjęć)

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Daria
2015-01-18 13:44:16

re: CUD NARODZIN (galeria zdjęć)

piękne zdjęcia ja bardzo bym chciała mieć kolejne dziecko ale po przebytym zatorze płucnym który pojawił się jako powikłanie porodowe mam obawy może któraś z mam przeszła zatorowość poporodową i miała po jej przebyciu jeszcze dzidziusia i mogła by napisać jak wyglądała kolejna jej ciąża?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz