Dlaczego warto nie wiedzieć, jakiej płci będzie maluszek?

Czasami warto, by płeć dziecka pozostała niespodzianką do samego porodu.

płeć dziecka

Obecnie bardzo rzadko zdarza się, że rodzice nie chcą dowiedzieć się, jakiej płci będzie ich dziecko. Zazwyczaj chcą mieć wszystko zaplanowane już przed porodem, a wybór ubranek czy koloru farby na ścianach w pokoju maluszka, wymaga informacji o płci dziecka.

Co jeśli myślisz, że jesteś w stanie wytrzymać 9 miesięcy nie wiedząc, czy nosisz pod sercem synka czy córeczkę? Dalej poznaj powody, dla których warto uzbroić się w cierpliwość.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ja
2016-05-09 20:44:45

re: Dlaczego warto nie wiedzieć, jakiej płci będzie maluszek?

W pierwszej ciazy lekarz mi powiedziala ze bedzie dziewczynka a urodzil sie chlopiec, w drugiej ciazy nie wiedzialam co bedzie I urodzila sie dziewczynka a kazdy mowil ze bedzie chlopiec. Tak wiec nie ma sie co nastawiac aby bylo zdrowe!!! :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inga
2016-05-09 09:18:47

re: Dlaczego warto nie wiedzieć, jakiej płci będzie maluszek?

Ja nie znałam płci dziecka, aż do porodu. Najbardziej irytujące były reakcje ludzi pt "ale jak to nie wiesz?". Nawet na porodówce się dziwili. Kupiłam całą wyprawkę w kolorach neutralnych i wyobrażałam sobie moje maleństwo raz jako chłopca, raz jako dziewczynkę. Było fantastycznie i mój synuś był najwspanialszą niespodzianką pod słońcem :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz