Dziwaczne sny ciężarnych kobiet

Dużo kobiet twierdzi, że ma dziwaczne, niecodzienne sny w ciąży. Oto kilka przykładów takich snów i ich analiza dokonana przez specjalistkę w tej dziedzinie, psychoanalityczkę, Lauri Loewenberg. Przeczytajcie, jak zaskakujące może być znaczenie niektórych wizji, które śnicie, spodziewając się dziecka.

sny

Gdy śni Ci się seryjny morderca

Jednej mamie, która na forum internetowym podzieliła się swoim snem kiedy była w drugim trymestrze, śniło się, że seryjny morderca jest na wolności, ubrany jak zabójcy z serii horrorów „Krzyk”. Zdążył uśmiercić już 6 osób i kiedy zbliżał się aby zabić jej szwagierkę, która z nią akurat była kilkakrotnie go ciachnęła nożem. Ciekawe, że nie było widać krwi, a to dźganie tylko powstrzymało napastnika do czasu przybycia policji. Potem okazało się, że napastnikiem był jeden z aktorów, których internautka kojarzy z telewizji, i zaczął ją nękać potem nawet z więzienia, ale ojciec przyszłej mamy go zastrzelił. 

Co to może oznaczać?

 

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama Nikosia
2015-03-29 22:59:26

re: Dziwaczne sny ciężarnych kobiet

Mi się ciągle snily wyrwane zęby, to ponoć oznacza że ktoś umrze :/ a co najgorsze było w tym wszystkim, sama je sobie wyrywalam i tak później na dłoni oglądałam. Po każdym przebudzeniu sprawdzałam czy mam wszystkie zęby :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
blackrose
2015-03-29 19:43:22

re: Dziwaczne sny ciężarnych kobiet

Mi się śni notorycznie, że mam urodzić córkę, a wiem, że to będzie syn, wszystkie znaki mówią, że to będzie córa, która w dodatku zjada moich synów...takie krwiożercze dziecko...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz