Najpoważniejsze przewinienia ciężarnych

Kobiety w ciąży dysponują długą listą swoich małych przewinień. Jesteście ciekawi?

ciąża

Kobietom w ciąży wolno więcej, wiadomo, ale czy więcej to znaczy wszystko? Jak ciężarne wykorzystują swoją sytuację?

Zobacz: Czy ciąża może być zaraźliwa?

Oto kilka przewinień, do których przyznają się ciężarne:

Zasnęłam w pracy

Oczywiście w ciąży kobieta jest bardziej zmęczona, mniej jej się chce i bardziej odczuwa zmiany ciśnienia oraz zmiany pogody, wszytsko jasne. Ciężarne też gorzej się wysypiają, dlatego też z naszej ankiety wynika, że prawie 50% ciężarnych przyznaje się do tego, że na początku ciąży ucinała sobie w pracy krótką drzemkę. 

Wykręcam się ciążą, bo wolę siedzieć przed TV niż gadać ze znajomymi

Standard stary jak świat - ciężarne uwielbiają zasłaniać się zmęczeniem, podczas gdy po prostu nie chce im się wychodzić z domu. Czy jest w tym coś złego? Na pierwszy rzut oka wcale nie, ale tak naprawdę pokazujesz znajomym, że ciężarne są niedołężne. Nie zdziw się więc, jeśli przy drugiej ciąży nikt już Ci nie zaproponuje wspólnego wyjścia na miasto.

Pozwoliłam sobie na nagą sesję ciążową

Niby nic nadzwyczajnego, wiele gwiazd tak robi, lecz w naszej kulturze to cały czas temat tabu, więc nie uznaje się tego za coś normalnego.

Zobacz też: 10 grzeszków Mam

Gdy tylko mąż wychodzi, ognądam filmy pornograficzne

Większość (70%) ciężarnych, które odpowiedziały na naszą ankietę, uznała, że bardzo chętnie sięgała w ciąży po filmy dla dorosłych i chętnie też się masturbowała. Większość ciężarnych to wulkany seksu, a większość przyszłych tatusiów boi się nawet pocałunków, byleby nie wywołać porodu przedwczesnego.

 

Łapka w górę, jeśli pozwalałyście sobie na takie przewinienia!

 

ap

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

urszulka
2018-09-12 21:55:43

Myślę, że najpoważniejszym błędem jest niezdrowy tryb życia. To, że mama/ przyszła mama nie dostarcza dziecku wszystkiego co potrzebne a czasami daje to co absolutnie zbędne. mam tu na myśli dietę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kulka
2018-09-23 23:20:01

Masz rację, dieta to fundament zdrowego ciała i dobrego samopoczucia. Ale trzeba też pamiętać o suplemantach, z dobrym składem, chociażby od Pregny, nasz organizm na pewno je z chęcią przyjmie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kociara
2018-09-24 10:04:11

i grzeszki wyższego stopnia takie jak piwko czy kieliszek wina... zamiast tego lepiej zainwestować w odpowiednie suplementy albo np. karnet na basen. swoją drogą te od pregny są faktycznie dość tanie a i skład mają dobry

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kulka
2018-09-24 22:22:40

Moim zdaniem suplementy od Pregny , nie dosyć że zawierają same najpotrzebniejsze składniki , to po prostu nie mają nic zbędnego co by mogło źle działać, albo w ogóle nie spełniać swojego zadania.No i atrakcyjna cena na pewno jest plusem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz