Historie porodowe SuperMam - konkurs z marką EVOLET

Najszczęśliwszy dzień w życiu... Podzielcie się z nami wspomnieniami i wygrajcie super upominki.

poród

Kochane Mamy,

każda z nas zapytana o to, jaki był najszczęśliwszy dzień w jej życiu powie: dzień, w którym na świat przyszło moje dziecko/dzieci.

Bez względu na to, czy bolało tak, że nie mogłaś wytrzymać. Bez względu na to, czy rodziłaś naturalnie i w pełni świadomie, czy musiałaś oddać się w ręce lekarza na sali operacyjnej. Łzy szczęścia płynęły po policzkach każdej z nas. Tego dnia, w którym cały Twój świat wywrócił się do góry nogami, maleńki człowieczek, którego nosiłaś pod sercem przez dziewięć miesięcy spojrzał Ci w oczy i w oczach tych zobaczyłaś cały Wszechświat. Będziesz widziała w nich miłość, oddanie, bezbronność i bezgraniczną ufność, ale także nieraz bunt, przekorę, żal oraz małe i większe smutki.

Jak wspominasz ten dzień? Jak wspominasz dzień, w którym Twój świat zmienił się na zawsze? Jaki był ten dzień, w którym zostałaś Mamą? Kiedy to było? Rano, w południe czy w nocy? Bałaś się? Świeciło słońce, czy świat zasypał śnieg? Rodziłaś w bólach czy poród był jak pstryknięcie palcami? A może nagłe cesarskie cięcie? Jak wspominasz pobyt w szpitalu? A może rodziłaś w domu? Tata dziecka był przy Tobie? Czy przyjaciółka, mama lub doula? Co czułaś, gdy po raz pierwszy spojrzałaś na swój Skarb?

Chciałybyśmy, aby SuperMamy.pl stały się miejscem, w którym będziemy gromadziły nasze historie porodowe. Prawdziwe i szczere. Takie, jakimi je pamiętacie. Ubrane w takie słowa, jakie z serca spontanicznie leją się na papier. W stosownej aurze tajemniczości, z zastrzeżeniem intymności w takim stopniu, w jakim same tego chcecie. To nie reality show, ale prawdziwe, ciepłe wspomnienia. Podzielicie się nimi z nami?

Przeczytajcie dalej, co dla Was przygotowałyśmy.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

KASIATKO89
2014-07-04 01:42:05

re: Historie porodowe SuperMam - konkurs z marką EVOLET

Najpiękniejszy dzień w moim życiu? Oczywiście że narodziny maluszka :) 9 miesięcy oczekiwania i ciągłe pytanie: jak to będzie? Czy dam sobie radę, czy to naprawdę boli, a co potem? :)pierwsza kąpiel, pierwsze przewijanie.....Aż tu nagle, całkiem niespodziewanie zaczęło się....godzina 3:30 w nocy skurcz.... jeden potem drugi. trzeci i kolejne.... UPS... z przerażeniem stwierdziłam: chyba się zaczęło..... myk myk szybko do szpitala i dopiero tam uświadomiłam sobie, że już ... nie ma odwrotu :) poszło szybko, bo maluszek był z nami już o 7:50 nie powiem , że nie bolało bo wtedy skłamałabym.... ale jednak to co mówiły wszystkie mamusie dookoła: "ZOBACZYSZ, DOSTANIESZ MALUSZKA NA RĘCE I ZAPOMNISZ O BÓLU" sprawdziły się :) maluszek skończy za dwa dni 5 miesięcy i codziennie wspominam ten piękny dzień, bez którego nie byłoby go z nami Dziękuję dziennie Bogu za maluszka, a niezdecydowanym gorąco polecam :) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz