Historie porodowe Supermam - konkurs z marką SKARB MATKI

Dziś poniedziałek, więc zapraszamy do przeczytania kolejnej historii porodowej. Opowiada ją nam Daniela, której poród trwał tylko 3 godziny i 20 minut. A ile trwał Twój poród?

poród

"Jak mój syn postanowił z impetem przyjść na świat"

27 kwietnia był spokojnym dniem nie zapowiadającym nadchodzących wydarzeń. Po leniwym poranku wybraliśmy się z mężem na piękny spacer po łące usianej mleczami po horyzont. Tam uwieczniliśmy ciążowy brzuszek na kilku fotografiach i postanowiliśmy wrócić do domu na filmowy wieczór. W drodze powrotnej po raz kolejny próbowałam przekonać argumentami Grzesia aby przyszedł do nas już na świat. Między innymi mówiłam mu, że naprawdę nie chcemy spędzić połowy jutrzejszego dnia na izbie przyjęć czekając na potwierdzenie lub wykluczenie hipotrofii. Odpowiedział mi kilkoma leniwymi ruchami.

Około godziny 20 pojawiają się pierwsze skurcze. Ból był z podbrzusza oraz krzyża jednak trwają one nie dłużej niż 30 sekund i powtarzają się co 8-10 minut. Nie był to pierwszy epizod ze skurczami więc jeszcze się niczym nie ekscytowałam i postanowiłam spokojnie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Po 3h skurcze nadal mi dokuczają z taką samą częstotliwością. Zdecydowałam się więc na pierwszy telefon do naszej położnej.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ola
2014-07-30 21:05:11

re: Historie porodowe Supermam

Poród całkiem pozytywnie wspominam, w szpitalu leązłąm tylko 2 dni więc super. Teraz staramy się opanwać karmienie piersią co nie jest proste. Zeby zapewnić jej lepszy start i zdrowe codziennie zażywam pregnofer dha z Oleofarm, bo ryb nie znoszę a kwasy uzupełnia trzeba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz