Nie uwierzysz, jak może wyglądać brzuch kobiety, która urodziła 5 dzieci! [ZDJĘCIA]

Ta mama chętnie pozuje ze swoimi dziećmi i pokazuje wszytko...

Simone Gately

Ta 35-latka jest mamą 5 dzieci. Swoje zdjęcia zamieszcza bardzo chętnie na Instagramie, by pokazać, jak wygląda jej ciało. Pozuje zarówno sama, jak i ze swoimi pociechami. Jednak wielu użytkowników kwestionuje, że to są dzieci, które urodziła. Dlaczego? Ma niewiarygodną sylwetkę i fitciało po 5 porodach. Simone Gately jest bardzo zapracowaną młodą mamą i nie ma czasu się martwić tym, co trolle wypisują pod jej zdjęciami. Zapewnia, że jest normalną mamą.

"Gotowanie, sprzątanie i inne prace domowe muszą być zrobione. Do tego wszystkiego walka ze łzami i złością. Jak wszystkie mamy wiedzą, bycie mamą jest najtrudniejszą pracą, ale za to, jak bardzo satysfakcjonującą"  napisała pod jednym ze zdjęć.

Simone szacuje, że chudnąc po każdej z 5 ciąż, w sumie zrzuciła 114 kilogramów. Simone jednak jest mocno krytykowana, gdyż wiele mam uważa, że rzetelnie opiekując się 5 dzieci nie można mieć czasu na siłownię. A nawet jeśli się udaje to nie tak dużo, jak Simone. Wiec jak to możliwe, że Simone zajmuje się domem, pracuje, ćwiczy i jeszcze tak wygląda?

Kobieta twierdzi, że ćwiczy głównie w domu, czasem z dziećmi, ale zazwyczaj wstaje, zanim wszyscy się obudzą i robi swój trening. Po śniadaniu czwórkę dzieci odwozi do szkoły, a sama wraca z trzylatką do zwykłych domowych obowiązków. Jak twierdzi Simone, nie chodzi jej o rozdrażnienie innych mam, ale o dzielnie się swoim doświadczeniem.

"Staram się wszędzie chodzić pieszo, a kiedy wychodzę z dziećmi, wybieramy rowery lub wycieczkę na piechotę, moje dzieci nie siedzą w domu przed komputerem, cały czas wolny spędzamy razem na świeżym powietrzu" tłumaczy fitmama.

"Używam mojego konta na Instagramie, aby pokazać innym mamom, że nie trzeba latać codziennie na siłownię, by mieć płaski brzuch i widoczne mięśnie" zapewnia Simone.

"Używam także moich dzieci jako ciężarów, to bardzo dobra zabawa i świetny trening. Dbam także o to, by nasze posiłki były zdrowe, jestem pełna energii i z pięciorgiem dzieci wciąż mam czas dla siebie, to niesamowite" mówi kobieta.

Sprawdź, jak niewiarygodnie prezentuje się Simone po 5 ciążach  >>>

Kochane Mamusie, a Wy znajdujecie czas na ćwiczenia?

db

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Xxx
2017-04-28 19:10:23

A na ostatnim zdjęciu pomyliła się ... 5 dziewczynek a na pierwszych 4 i 1 chlopczyk...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-04-28 15:04:09

Super geny albo... Chirurg plastyczny:-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dominika
2017-04-28 10:14:42

Ciekawe .piersia napewno nie karmila...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Barbs
2017-04-28 08:53:40

Może to prawda, może nie, czuję że to sprawka chirurga ale pewności nie mam. Cóż gratulacje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz