Jaka jest położna idealna?

Złote ręce położnej przyjmują na swiat nasz największy skarb - dzieci. Spotkać na swojej drodze położną z powołania (jest ich coraz więcej!) to wielkie szczęście.

położna

Końcówka ciąży to ten moment, gdy kobieta musi dokonać ostatecznych wyborów. By zdecydować, co znajdzie się w szpitalnej wyprawce, stworzyć plan porodu i wybrać miejsce narodzin swojego dziecka. Dodatkowo, jeżeli ciężarna zdecyduje się na indywidualną opiekę przy swoim porodzie, może jeszcze dokonać wyboru położnej.

Gdzie znaleźć swoja położną?

Opcji jest kilka. W ostatnim czasie, w coraz większej liczbie szpitali, oferowana jest możliwość indywidualnej opieki położnej przy porodzie. Decydując się na konkretną placówkę, warto przejrzeć jej stronę internetową. W większości przypadków, znajdują się tam kontakty do położnych świadczących takie usługi. Inną opcją jest odwiedzenie wybranej porodówki, gdzie najczęściej, bez trudu, również można uzyskać takie namiary. Można też porozmawiać ze znajomymi mamami, które z takiej usługi korzystały. To właśnie one najlepiej będą mogły podzielić się swoimi wrażeniami z opieki wybranej położnej. Potem nie pozostaje już się nic innego, jak umówić się z daną osobą i porozmawiać na temat wizji porodu i swoich preferencji.

Czym jednak kierować się przy wyborze tej jedynej, wyjątkowej położnej? Przecież nie zawsze to, co odpowiadało koleżance lub dziewczynom na forum internetowym, będzie miłe i Tobie.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz