Jakie zabawy powinny znaleźć się na baby shower?

Tradycyjne baby shower nie może obejść się bez tematycznych konkursów. Ważne są także inne detale - przeczytaj, jakie!

baby shower

Baby shower to amerykańskie święto znane coraz szerszej grupie polskiej społeczności. Organizuje się je z okazji narodzin dziecka i spotyka w dużym gronie i przynosi przyszłej mamy prezenty dla niej i maluszka.

Oprócz prezentów, które pozwolą skompletować wyprawkę dla noworodka, baby shower jest pełne zabawy i konkursów, które umilają czas gościom. Jakie zabawy warto zorganizować podczas baby shower?

Konkursy na baby shower

Tradycyjne baby shower nie może obejść się bez tematycznych konkursów. Goście mogą zgadywać, jakie imię dostanie nowo narodziny maluszek. Innym pomysłem jest zgadywanie, kto jest bohaterem danego zdjęcia. By zabawa się udała, należy poprosić gości o przyniesienie zdjęć z dzieciństwa. Fotografie następnie wrzuca się do miseczki/garnuszka/kartonowego pudełka, a potem kolejno losuje i próbuje zgadnąć, kto jest tym szkrabem ze zdjęcia.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marta
2017-10-18 13:44:10

zabawy na baby shower

Bardzo częstym motywem rozrywkowym podczas zabawy na baby shower, pojawiającym się w czasie takiej imprezy, są kalambury. Sporo pomysłów znalazłam na http://kbm.pl/baby-shower/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz