Sensacja! Czy to prawda, że Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mieli dziecko?

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozstali się w 2005 roku. Czy po tylu latach będą mieli razem dziecko?

Aniston i Pitt

Brad Pitt i Jennifer Aniston tworzyli najpopularniejsze małżeńśtwo w Hollywood. Ich rozstanie spotkało się z niedowierzaniem. Potem Brad poślubił Angelinę Jolie, stając się tym samym najsłynniejszą parą show-biznesu. Jennifer Aniston ułożyła sobie życie z innym mężczyzną, lecz rozstała się niedawno z partnerem i teraz... chce mieć dziecko. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń. Okazuje się, że mimo konfliktu, jaki toczyli ze sobą Pitt i Aniston, wciąż wiele ich łączy. Aniston właśnie planuje ciążę. Rewelacją jest niewątpliwie fakt, że jego ojcem ma zostać… Brad Pitt!

Aniston już kilka lat temu zamroziła jajeczka, czekając na odpowiedni moment, by zostać matką. Poprosiła więc Brada Pitta o zostanie dawcą spermy.

Jen zamroziła jajeczka lata temu, a teraz poprosiła Brada, aby podarował plemniki, żeby mogli mieć dziecko razem. Chce, aby jej dziecko było takie jak Brad – nie tylko chodzi o wygląd, ale także osobowość i urok, któremu uległa ponad 20 lat temu. Jenny nigdy nie czuła się dobrze z myślą, że Justin mógłby być ojcem jej dzieci. Chciała, żeby był to mężczyzna idealny – a w jej oczach właśnie taki jest Brad. Nie musiała go zresztą prosić dwa razy. Brad kocha dzieci i chętnie będzie miał ich więcej, zwłaszcza z nią – podaje informator.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz