Jennifer Aniston urodzi dziecko Brada Pitta?

Plotkarski magazyn OK! wypuścił nowe wydanie ze zdjęciem Jennifer i Brada z podpisem "Tak, jestem w ciąży!"

brad pitt jennifer aniston

Kiedy Justin Theroux i Jennifer Aniston ogłosili separację, w mediach momentalnie pojawiły się plotki, że Aktorka zostawiła obecnego męża... dla byłego męża, czyli Brada Pitta. Plotki podgrzewał fakt, że separacja Aniston pojawiła się na krótko po tym, jak rozwód Brada i Angeliny Jolie został sfinalizowany. Można było wyczuć w powietrzu podział na zwolenników #TeamJen i #TeamAngelina, zupełnie jakbyśmy wrócili do 2005 roku. Nic więc dziwnego, że fani wszędzie szukali pretekstu do "cudownego" pojednania pary.

Gdy pretekst nie został znaleziony i emocje zaczęły opadać, magazyn OK! postanowił na nowo podgrzać tego kotleta... wypuszczając numer z Jeniifer i Bradem na okładce z wielkim napisem: Tak, jestem w ciąży! Z dzieckiem Brada! Z miejsca znaleźli się "bliscy znajomi", którzy potwierdzili doniesienia plotkarskiego magazynu oraz przyznali, że para spotyka się od miesięcy w sekrecie przed światem. Plus, co bez ogródek zostało nam rzucone w twarz prosto z okładki, pojawiły się informacje o ciąży Aniston.

Nasze źródła donoszą, że Aniston i Pitt wreszcie założą rodzinę. Podczas romantycznego spotkania, Jen zaproponowała Bradowi, by zrobił jej dziecko – czytamy w środku.

Przypominając sobie wszystkie wywiady z Jennifer, bardzo ciężko nam uwierzyć w to, że rzuciła się w ramiona byłego męża po wszystkim co ich spotkało. Jeszcze trudniej nam odnieść się do plotek o ciąży, mając na uwadze wszystkie oświadczenia Aktorki, która nie raz podkreślała, że nie każda kobieta musi zostać Mamą

Uważacie, że to kolejna plotka?

 

AK

Źródło: thehollywoodgossip.com/2018/06/jennifer-aniston-is-pregnant-with-brad-pitts-baby-according-to-r/

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz